Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a baba mozgását...

Szerintetek a baba mozgását éreztem? Első terhességem!

Figyelt kérdés
Vasárnap töltöm a 17 hetet!Már múlt héten mielőtt betöltöttem a 16hetet akkor éreztem a hasam aljánál belül simogatást!Tegnap már többször is éreztem!Tegnap még olyat s éreztem mintha belül csigizne!Ez a baba mozgása lehet?Nem tudom milyen lehet még nem voltam terhes ez az első!Válaszokat előre köszönöm!
2012. febr. 23. 09:17
 1/8 sumergo ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Első terhesség esetén kicsit korainak tartom, de kizárni nem lehet. Majd később leszel benne biztos, hogy az volt-e. Én 19 hetesen éreztem először valamit, de egyáltalán nem voltam biztos benne, hogy a kicsimet érzem. Ahogy teltek a napok, egyre többször, és egyre erősebben éreztem, akkor lettem biztos abban, hogy őt éreztem akkor is.
2012. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, valószínű, hogy már érzed a babádat.Én is 17 héten kezdtem el érezni és én is csak ilyen simogatás szerűt.Azok a lányok akik vékonyabbak vagy vékony a hasfaluk általában hamarabb szokták érezni, de ez sem törvényszerű.Van a ki csak 20-on hetesen érzi először.Attól sem szabad megijedni, ha még nem minden nap érzed ezt, ahogy nő a kicsi annál többet és intenzívebben fogod érezni.Boldog babavárást kívánok.

24hkm

2012. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem vagyok vékony alkatú ezért is csodálkozom,hogy már érzem!Mondták,hogy fel kell jegyezni az első baba mozgást vagy akkor kell feljegyezni amikor rúgni fog?Azért felírtam amikor először éreztem!
2012. febr. 23. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már a 16. héten éreztem. Ez az lesz! :) Gratulálok! :))
2012. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 23. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:

15 hetesen éreztem először,majd egy hétig semmi,majd 16 hetesen mindennap érztem a bökdösését.:)(első terhességem)

17+1hkm

2012. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beatrix25 válasza:
Én is a 16.héten éreztem elősször:)))
2012. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első terhességnél a 17. héten éreztem először valamit, de biztos csak a 20. héten voltam benne.
2012. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!