Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez magzatvíz vagy...

Szerintetek ez magzatvíz vagy erősebb folyás?

Figyelt kérdés
Nem a bugyimba raktam a zsepit próbaként hanem a hüvelybemenethez mert van enyhe inkotenciám és nem akartam hogy becsapjon kb 10 perc múlva ha megnézem akkor a zsepi átűzik de nem az egész csak a közepe tehát nem nagy foltban. Viszont nem az a fehér folyás ami eddig volt mert az nekem lehet hogy csunyán hangzik mindig sűrűbb és ez elég híg. Légyszi segítsetek vagy az is meglehet hogy csak hígabb a folyás? színe nincsen semmi.

2012. márc. 4. 18:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a dokim azt mondta, hogy feküdjek le egy fehér lepedőre bugyi nélkül, és ha 1 óra múlva 2-3 tenyérnyi víz lesz a lepedőn akkor magzatvíz, ha semmi nincs akkor folyás.

Ha van kedved próbáld ki, és írd meg az eredményt!

Boldog babavárást: 37 hetes kismama

2012. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Még mindig 5 vagyok

Amit Te javasolsz, az nekem nem jött volna be.

Mégis azért voltam benne biztos, mert egyrészt a WC-n ülve hallottam azt a bizonyos pukkanást, amit a burok megpattanásakor hallani lehet, másrészről nekem azzal a babával az átlagosnál több magzatvizem volt, és ami után elkezdett szivárogni, egy picit megkönnyebbült az az irtó erős feszítés a hasamban, amitől előtte már majdnem "megpukkadtam".


Szerintem nincs két egyforma helyzet. Viszont lehet bízni a természetben, hogy ha icic-picit szivárog csak, akkor még van védelem, ha meg jobban kezd folyni, akkor beindulnak amúgy is a fájások.


Én is sokat bizonytalankodtam, pedig második gyerek volt, de amikor tényleg beindult, az összetéveszthetetlen volt.


Szép szülést Nektek!

2012. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is szivárgott.Nekem akkor már 3x indítottak de nem indult be a szülés,csak elkezdett szivárogni a magzatvíz.Olyan volt mintha nyálkás folyásom lett volna és mindig csak egy kicsi volt a betéten.(Fájásom semmi nem volt)Ez volt este,másnap reggel felmentem a szülőszobára ott csináltak uh.-ot és már nem volt magzatvíz.Akkor már nem várhattak tovább megcsászároztak.Szerintem holnap mindenképpen szólj a dokinak
2012. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát ma aztmondták nem a magzatvíz pedig mondtam de nőgyógyász nem vizsgált csak vizelet volt ugyhogy ma a lepedős dolgot kipróbizom :)
2012. márc. 5. 19:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap voltam én is, engem se vizsgált meg, csak uh-on nézett meg, de azt mondta, hogy normális a magzatvizem, ez biztos nem szivárog. Szóval én se lettem okosabb. Jövő hét kedden megyek ismét, de akkor már megvizsgál.
2012. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!