Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez magzatvíz vagy...

Szerintetek ez magzatvíz vagy erősebb folyás?

Figyelt kérdés
Nem a bugyimba raktam a zsepit próbaként hanem a hüvelybemenethez mert van enyhe inkotenciám és nem akartam hogy becsapjon kb 10 perc múlva ha megnézem akkor a zsepi átűzik de nem az egész csak a közepe tehát nem nagy foltban. Viszont nem az a fehér folyás ami eddig volt mert az nekem lehet hogy csunyán hangzik mindig sűrűbb és ez elég híg. Légyszi segítsetek vagy az is meglehet hogy csak hígabb a folyás? színe nincsen semmi.

2012. márc. 4. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha magzatvíz azt észre veszed,nem csak olyan pici lesz,fokozatosan egyre több megy el kis időközönként vagy 1x-re sok.
2012. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :))
2012. márc. 4. 19:02
 3/15 anonim ***** válasza:

A folyás is lehet átlátszó, szóval ez nem mérvadó.

Esetleg szagold meg, már bocs. De a magzatvíznek nincs szaga, míg a folyásnak általában van.

Ami biztos, ha magzatvíz lenne, akkor az egyre erősebb lesz, és nem csak egy kis fecnit fog eláztatni, hanem az egész bugyidat/nadrágodat is...


Amúgy hány hetes vagy?

2012. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
39hetet töltöttem tegnap megszagoltam de nem volt szaga semmi mert nemrég olvastam hogy nem szabad a magzatvíznek szagosnak lennie
2012. márc. 4. 19:07
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy már beindul szép lassan.


Egyik gyerekemmel nekem is volt lassú magzatvíz szivárgásom, két nappal később szültem.


Pihenj, ami belefér, és egyél is, ha tudsz, kell majd az energia.


Szép szülést!

előző

2012. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. márc. 4. 19:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha felül vagy oldalt repedt meg a magzatburok, akkor nem lesz erősebb a folyás, már ha tényleg magzatvíz. Viszont ha nem vagy biztos benne, hogy nem folyás, én ajánlok egy orvosi vizsgálatot, mert ha túl sokáig szivárog a magzatvíz, a baba fertőzéseknek van kivédve, hiszen már nem védi őt a víz.
2012. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem holnap lesz nst-m majd megemlítem a dolgot és akkor kiderül hogy mi a helyzet :)) Köszike a választ:)
2012. márc. 4. 19:29
 9/15 anonim ***** válasza:

5 vagyok, nem írtam le a részleteket.

MI bementünk a kórházba, hogy szerintem szivárog. Megvizsgált a szülésznőm és egy ügyeletes doki, azt mondták, hogy ez nem szivárog. Egy tesztcsíkkal ellenőrizték, aminek zöldre kellett volna változnia.

Kértem a szülésznőtől egy tesztcsíkot, haza vittem.

az volt a "bökkenő", hogy nekem csak akkor szivárgott, amikor a WC-n ültem és előre dőltem picit. De akkor mindig jött egy kevéske. Viszont a kórházi vizsgálóasztalon hanyatt fekve teljesen más pozícióban voltam, így ott nem jött. Délután amikor haza értünk, mentem WCre, előre dőltem, használtam a tesztcsíkot, zöldre változott. MOndatam a férjemnek, hogy én nem vagyok hajlandó vissza menni a kórházba, csak ha "rendesen beindul". És két nappal később kezdődtek a fájások hajnalban, egy órával később jött egy nagyobbacska adag magzatvíz is, az már véres volt, és ekkor indultunk be, délelőtt megszületett a lányom. És ami a poén, a burkot alulról még repeszteni kellett.


Csak ezt azért nem akartam írni, mert szerintem ha felül reped a burok, akkor a fertőzés sem tud oda "felmászni", alulról szépen véd a burok, szóval ne izgulj. Én még fürdőkádban is üldögéltem, és semmi gond nem volt.

2012. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod megnyugtató azért meg hát azért oda van figyelve a higiéniára reménykedem mondjuk hogy a magzatvíz lehet mert már nagyon várjuk hogy előbujjon a picike fiú :)
2012. márc. 4. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!