Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartsam a babát vagy ne?

Megtartsam a babát vagy ne?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok.A baba apjával 4 éve élek együtt és 2 éve szerettünk volna babát ,de akkor nem jött össze.

Mikor összejött az egy szakítás utáni véletlen volt.

Azért szakítottunk mert megismert egy lányt akivel kölcsönösen vonzódni kezdtek és mivel munkahelyi kapcsolat volt,hát nem járt haza csak aludni.

Én hisztiztem,és végűl elafajultak a dolgok.

Terhességemre az első reakciója az volt h nem az övé és hogy ne tartsam meg.Beleegyeztem h nem tartsuk meg.De akkor ő meggondolta magát valamért.


2009. jún. 7. 11:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Nekem sajnos 3 abortuszom volt, de ha tudtam volna, hogy 8 hetesen már a pici szíve bennem dobog, hát sose tettem volna. 7 évbe tellett mire újra babás lettem és most nagyon nagy örömmel várom, akár egyedül is beválalnám. Ha anyagilag megteheted akkor ne dobd el ezt a kis életet magadtól. Lehet önzőség, de én most is csak a magaménak érzem a babát, hiába ketten küzdöttünk érte. Ne a párod miatt dönts, hanem magadért és a babádért!!!

2009. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ lányok.

Látom pontozgattátok egymást fel meg le.Könnyű nektek mert egymást pontozgatjátok,én meg magamat gondolatban.

De tőlem mindenki zöldet kapott.:-)

2009. jún. 7. 18:52
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek,én is voltam már hasonló helyzetben.

Szerintem a te erődtől és anyagi helyzetedtől függ a babád sorsa.

Igen van rá esély h imádni fogja a gyereket,ha majd megszületik,de a sok gond és munka ami jár a gyerekvállalással újra a másik nő karjaiba űzi.

Van aki tanul a hibájából,van aki nem.

2009. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!