Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen menstruáció érzés,...

9 hetesen menstruáció érzés, ez normális?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok és néha olyan érzésem van mint menstruáció elött szokott lenni. Nem görcs, csak olyan furcsa érzés. Szerintetek ez normális? Nagyon félek a vetéléstől és aggodok,hogy ez annak a jele is lehet :(

Gondolom az se tesz jot, hogy a 15 hós lányomat emelgetem.

Előre is köszönöm a választ!


2008. ápr. 8. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ez normális,ne aggódj.Én 31 hetes vagyok és elejétől mindig ilyen érzésem van,a menzeszhez közeledve még görcsölök is 3 napot.Nekem is van egy kisfiam,de azzal nem volt ilyen gond.Azt azért tanácsolnám hogy próbálj kevesebbet emelgetni.Boldog babavárást!!!!!
2008. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dehogy baj.ne aggodj.általában mindenkinek van.Nekem edig nem volt de most jött elő. 6hets vagyok
2008. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, mindenki átment rajta, ne aggódj! Nekem a doki MagneB6-ot javasolt, napi 3*1-et, mérséklődtek a görcsök, majd meg is szűntek. Recept nélkül lehet kapni. További boldog babavárást.
2008. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mensi érzés teljesen normális, nekem 11 hétig megvolt szinte folyamataosan, és azóta is időnként érzem. A méh növekedését jelzi, ne félj, abszolut nem a vetélésre utal!!!

De a babaemelgetéssel azért vigyázz, próbáld ne emelni, hanem legugolni hozzá, vagy ágyról, székről felvenni.

2008. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez az érzés sokáig meg fog még maradni. De ha nem erős görcs, és nincs vérzés, akkor nyugi!!!!!

Nem kell aggódni, hisz minden rendben van. Gratulálok!

13 hetes kismama

2008. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!