Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Problémát jelent, ha elhalt...

Problémát jelent, ha elhalt terhesség után az első menstruáció nem normális?

Figyelt kérdés
Nem igazán akar megjönni normálisan, hol piros, hol barna a vérzésem napok óta és alig vérzek.
2009. jan. 7. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát neked vetélés után mikorra jött meg először? Én csak a saját tapasztalatomat tudom leirni,hogy nekem műtét után vagy 1,5 hétig volt különböző vérezgetésem,hol erősebb hol gyengébb,vörös is,barna is. Azután a műtéthez 30 napra jött meg először 2-3 napig tartott elég erősen végén barnázgatással. Azóta megjött mégegyszer,most harmadszor pedig egy pozitív tesztem lett. Én ugy gondolom hogy az első még bármilyen lehet és nem hinném hogy problémát jelent.
2009. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

NEkme a doki azt mondta hogy az elsőnél minden megengedett. Erősebb gyengébb, darabos, nem darabos. Akár milyen lehet. NEkem 35 napra jött meg, egy kicsit erősebb volt mint szokott, de lehet hogy csak azért gondotlam így mert betétet használtam. Ha izgulsz, menj el dokihoz, ő tuti megnyugodtat.

Fel a fejjel.

szia

2009. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen parázok. 1 hónapja volt a műtétem, 26 napra jött meg, 1 napig alig, majd tegnap ömlött belőlem és majd leszakadt a derekam, és hatalmas darabok jöttek ki belőlem. Gondoltam irány a kórház, de azt írjátok itt hogy ez normális, akkor remélem nincs semmi gáz.
2009. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 43 napra jött meg. Nagyon erős vérzésem volt, erős fej-és derékfájással, vérdarabokkal. Most várom a másodikat péntekre, de már hétfő óta barnázok, fáj a fejem és a derekam folyamatosan. Remélem csak az előjelek rosszak, a vérzés nem lesz olyan brutális mint az első.
2009. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lehet nekem is be fog indulni, a darabos vérzést sokan mondják. Amúgy nekem az első 1-2 napban erős szokott lenni a vérzés
2009. jan. 7. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!