Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22+5 hetes terhes vagyok....

22+5 hetes terhes vagyok. Menstruáció szerű görcseim vannak. Normális ez?

Figyelt kérdés
Eddig semmi komolyabb bajom nem volt, de most napok óta rosszul érzem magam. Egyik nap a lábam, másik nap a kezem görcsöl be. Tegnap meg majd leszakadt a hátam. Ma reggel arra ébredtem, hogy iszonyúan fáj a lábam, mint régen menzesz alatt. Akkor is jobban fájt a lábam, mint a hasam. Normális ez? Volt valakinek ilyen? Ugye ezek nem jóslófájások még? Az nagyon korai lenne nem?
2009. dec. 23. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Megoldás: magnézium.
2009. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van, magnézium a megoldás :) dm-ben tudsz venni leveles magnéziumot, asszem ott a legolcsóbb.
2009. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de már körülbelül az 5. héttől szedek orvosi utasításra MagneB6-t napi kétszer és vasat is.
2009. dec. 23. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a magnézium volt az első gondolatom. :)


Nem erőltetted meg magad? Sok séta, stressz, cipekedés, ilyesmi? Feküdj, pihenj, ha nem javul menj dokihoz! A kisebb görcsöléseket a poci környékén a baba okozza, változik a tested, nyúlnak a méhet tartó szalagok. De ha ezek nagyon erősek, akkor jobb orvossal megnézetni, hogy minden rendben van-e. Gondolom már érzed a babócád fickándozását, így legalább tudod, hogy ő jól érzi magát. :) A lábgörcsökre csak a magnéziumot tudom én is, talán a dózison kell változtatni, de ezt is orvos tudja igazán megmondani!


Boldog babavárást!

2009. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mára jobb lett. Nem tudom mi volt a baj, de a lányeg, hogy már kevésbé érzem és a picúr is rugdos egyfolytában, úgyhogy biztos jól van. :) Boldog babavárást nektek is. :)
2009. dec. 24. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!