Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehetnek a görcsölések...

Mitől lehetnek a görcsölések a 20. héten? Nincs vérzés vagy folyás, csak néha menstruáció görcsökre hasonlító görcseim vannak! Mit lehet tenni ellene? Nagyon aggódós vagyok!

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kevered össze a szélgörcsökkel? Mert pl. nekem nagyon gyakran van, oda kell figyelnem mit eszem.

Vagy nem a méhed feszít? Az is lehet, hogy ahogy tágul attól van. Magne B6-ot nem szedsz? Első baba? Mert pl. nekem az első terhességemnél sokat fájt a pocim, keményedett, szúrkált ahogy tágult - most a második terhességem alatt meg semmi panaszom nincs.

Boldog babavárást és ne aggódj!!!!


31h kismama

2010. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A baba nővekszik, követeli magának a helyet. :)

Nálam is voltak, vannak mensis jellegű görcsök. Persze nem egész nap, és nem is minden nap. Magnéziumot szedsz? Azt kipróbálhatod, nekem segít.

28 hetes km

2010. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!