Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegden orvost szeretnék...

Szegden orvost szeretnék fogadni milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
olyan orvost szeretnék fogadni aki olcsó lelki ismeretes , és nem a pénz számit neki !
2008. ápr. 8. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg, milyen korábbi kérdéseket hoz ki a kereső:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szeged+orvos..

2008. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én dokimnál 7000ft/vizsgálat.A szülésért nem kér pénzt.Én a 6 hetes vizsgálaton mégis adtam.Szabadságon volt amikor én szültem, mégis 3 óránként bejött hogy "rámnézzen".A szülésnél amikor telefonált a szülésznő rá kb 5 percre ott is volt.Utána is minden nap bejött pedig SZABIN VOLT!Nála lelkiismeretesebb embert nem igazán láttam, főleg nem dokiba.Most ismét kismama vagyok és nem kérdés kihez járjak.Ha érdekel irj privátot!
2008. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak most láttam meg ezt a kérdést, de nem mehetek el mellette anélül hogy nem reagálnék!!!

A lehető legjobb doki a világon.Szerintem nem drágább a többinél!Nála szültem első babám és most is hozzá járok!Szabin volt amikor eljött az én időm, de ő erre azt mondta hogy nem utazik el, és ha kell ott van.Így is volt!

Most a második terhességemnél a vizsgálat után viszarendelt egy hét múlva, de a klinikára hívott(mert ott nem kell fizetni) és soron kívül megvizsgált.Mindig mindent elmagyaráz és nagyon lelkiismeretes.Oldalakat tudnék mesélni!Ha maradt kérdés irj privátot nyugodtan!

2008. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!