Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdted érezni, hogy...

Mikor kezdted érezni, hogy mozog a babád a pocakban? Én nagyon későn, más is van így ezzel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Első terhességnél a betöltött 20. hét után éreztem először biztosan a babát. Most második babámmal 14. hetet töltöttük, de még semmi. Viszont mindenhol azt olvasom, hogy kb. már a beágyazódást érzik. Viccet félretéve: tényleg minden, még első babát váró, de főleg többedik babát váró terhes már a 12., 13. hétnél érzi a mozgást? Kérlek, írjon olyan, aki szintén ilyen későn érzi, megnyugtató lenne...
2012. febr. 19. 15:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Közben megtudtam, hogy akinek a mellső falon tapad a lepény, az később érezheti a babát. nekem elsőnél is így volt, és most is, talán ezért érzem később.
2012. febr. 24. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!