Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babák a pocakban szórakoztat...

A babák a pocakban szórakoztatják is magukat?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, amikor rugdosnak, meg forgolódnak. Ismerősöm szerint a babáknak még nincsen öntudatuk, ezek akaratlan mozgások. Én nem értek vele egyet.
2012. jan. 27. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Pedig valóban így van. Az majd csak a szülés után alakul ki.
2012. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a babák is szórakoznak a pocakban. Tudatuk tuti van, az, hogy gyakorolnak mozogni, szerintem nekik pont az a szórakozás, hogy hűűűű ez mi volt, pedig csak az ökle robogott át előtte.... Meg ugye a tapintás, hallás, látni is látnak igaz nem túl jó fényviszonyokkal, de elvannak...

Szóval szerintem igenis elfoglalják magukat, nemcsak pácolódnak 40hétig...

2012. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nezd meg az elet az anyamehben c dokumentum filmet! Ird be a googleba es kiadja! En is tegnap neztem meg es sokmindent megtudsz!
2012. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A 12 hete uh-on láttam a babámat "játszani". 2 lábbal kitámasztotta magát aztán kinyújtotta és visszahúzta lábacskáit, és ezt ismételgette folyamatosan, konkrétan ringatta magát a drágám :)) Nem akartam hinni a szememnek, hogy mindössze 12hetesen ilyesmire is képes és ez csak hab volt a tortán, mert a vizsgálat elején ásítozott, majd ivott a magzatvízből. Hát nehezen tartottam vissza a sírást, olyan megható volt. Mondták, hogy nagy élmény lesz, ez a vizsgálat de ilyenekre nem számítottam. Megkérdeztem a szonográfust, hogy jól látom e amit látok és azt mondta higgyek csak a szememnek, mert mindent jól látok :)) már 18hkm vagyok, alig várom a jövőheti uh-ot :))
2012. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! De édes lehetett:) Nekem hármasikreim lesznek,szerintem elszórakoztatják majd egymást!Én is tegnap néztem meg az Élet az anyaméhben,ikrek c.filmet,nagyon jó!
2012. jan. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4., mi babánk a 12 hetesen nagyon hasonlóakat csinált! :) Betámasztotta magát, elrugaszkodott, és ugrott egy nagyot! :))) csoda, hogy miket tudnak! :) A 18 hetesen szopizta az ujját, és játszott a köldökzsinórral. :)


Az orvosom szerint ezeket abszolút a saját szórakoztatására teszi. Most 24 hetes vagyok, és néha olyan buli van a hasamban, hogy csak na... :)

2012. jan. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor 4D-n voltunk, a mi picikénk a köldökzsinórral játszadozott. Húzgálta a kis kezével, és mosolygott. Tüneményes volt, könnybe lábadt a szemem tőle. A szonográfusnő azt mondta, hogy a legjobb játéka a köldökzsinór. :)
2012. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!