Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az, hogy az én 32...

Lehetséges az, hogy az én 32 hetes bébim a pocakban szinte nem is alszik, állandóan rúgkapál reggeltől estig?

Figyelt kérdés
Max 10 percekre nyugszik meg, mármár aggasztóan sokat ficánkol
2012. jan. 1. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alvás közben is mozdulhat :) vízben neki könnyebb a mozgás, mint majd amikor kijön.
2012. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, hogy nagyon sokat mozog, de szerintem ez sokkal jobb, minthogy azon aggódj, hogy nem akar megmozdulni és nem érzed őt.

Én terhesen mondtam is a dokinak, hogy szerintem kislányom nem alszik odabent. Hihetetlen sokat mocorgott. S kint is ilyen, nincs megállása. Párom tornádónak hívja. :)

2012. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen időszakok.

Aztán jön az ilyesztő csend, halálra tudtam rémülni olyan soká csak aludt.


Sőt,lassan betöltöm a 38. hetet,és még most is vannak ilyen nagyon aktív napok, pedig elvileg már nem fér el túl jól.

2012. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt nyugtom a fiamtól a pocomba:-) állandóan kinyomta magát ide-oda, rugdosott, volt olyan, hogy olyan intenzív volt kb 2 órán keresztül, hogy belilult a hasam kívülről, kegyetlen fájdalmas volt. Most 20 hónapos, és egy örök mozgó, nincs megállás ha fent van:-)
2012. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32+3 napos vagyok. Állandóan mocorog. Kinyoja ezt-azt én meg csak ugrálok a fájdalomtól :) De volt 2 nap amikor nagyon nyugis vol, én meg tiszta ideg, hogy baj van.... De ujra beindult a diszkó odabent.. :):) De inkább ez legyen... Ne aggódj. Bizrtos nálad is minden ok... :)
2012. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak 29+3 hetes vagyok! Az én babám is rettenetesen aktív. 16+5 hetesen éreztem először és azóta minden nap mozog, egyre erősebben. Tegnap tettem fel kérdést . Az Én babám még csuklik is hozzá sokszor és sokáig. Én is attol félek, hogy egy örökmozgó lesz idekint. Már én is azt gondolom, hoy ő álmában is tud mocorogni. Mert akkor mikor alszik, ha mindig mozog?
2012. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kislányom még vajúdás alatt is sokat mocorgott. Igaz, éjjelente aludt velem ő is, napközben viszont megállás nélkül ficánkolt. 1 éves, örökmozgó. Ne aggódj!
2012. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!