Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő szülés előtt is jön...

A védőnő szülés előtt is jön családlátogatásra, vagy csak szülés után?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 32 hetes vagyok, és eddig egyszer volt nálunk. Bár elvileg többször kellett volna már jönnie.
2008. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Védőnője válogatja.

A mienk 3 hónaja nem hallott felőlem-erre ma felhívott (36 hetes leszek holnap), hogy jönnie kell körülnézni.

De, hogy hogy vagyok arra nem volt kíváncsi, meg sem kérdezte.

Ilyenek is vannak.


De hallottam olyat is, aki kiment a kismamához-egyszer a kismama ment hozzá, utána Ő ki hozzájuk.

Sőt van olyan aki az utolsó hetekben kijár....

2008. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg attól függ, ki a védőnő. Az enyém májusban fog jönni először hozzánk, eddig mindig én mentem. Június elején szülök. Szerintem kérdezz rá.
2008. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Én 26.hetes vagyok már 3szor volt nállam,jövő hónapban is fog jönni.Boldog babavárást!
2008. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzám nem jött szülés előtt, én mentem hozzá, hogy beírja az adatokat, meg súlyt mért, vérnyomást... szülés után jött viszont eleinte heti 1x, aztán 2hetente, aztán ez is elmaradt.
2008. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kéthetente járok hozzá április végére vagyok kiírva most volt nálunk megnézte hogy meg van e mindenünk.Szülés után állítólag hetente jön.Szép babavárást!
2008. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már volt egyszer a 16. héten,és ígérte hogy még egyszer jön.
2008. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2008. ápr. 7. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!