Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idővel a szülés után...

Mennyi idővel a szülés után látogat meg először a védőnő/orvos?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Vasárnap szültem, szerdán jöttünk haza a kórházból, csütörtökön jött a védőnő, hétfőn a gyerekorvos.
2010. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ideális esetben aznap, amikor hazaérsz a kórházból a babával, ha nem, akkor másnap. Persze hívni kell őket.
2010. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem aznap jött mikor haza értünk.Én kértem,hogy jöjjön,elsö babás voltam és igy megnyugodtam,hogy minden rendben.
2010. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vasárnap jöttünk haza a kórházból!!Hétfőn jött a védőnő és kedden az orvos!!Ha már tudod mikor engednek ki a kórházból szólni kell nekik hogy tudják mikor kell jönniük!:)
2010. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsőnél hétfőn szültem, szombaton mentünk haza, hétfőn jött a védőnő, kedden a gyerekorvos.

másodiknál vasárnap szültem, csütörtökön mentünk haza, pénteken jöttek mind a ketten.

2010. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
legkésőbb másnap ki KELL menniük.
2010. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pénteken jöttünk ki a kórházból aznap felhívott, hétfőn kijött.

A gyerekorvoshoz nekem kellett mennem azon a héten.

2010. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!