Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan anyukák tapasztalatára...

Olyan anyukák tapasztalatára volnék kíváncsi, akik a szüléskor tudták meg a baba nemét, előtte nem akarták tudni. Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egészen egyszerűen fantasztikus!!!!Amikor kint van és mondja a doki,hogy gratulálok anyuka,gyönyörű kislánya született....hát nem lehet elmondani!Hatalmas sűrű fekete haja volt:)A másodiknál sem akartam tudni,de a doki elszólta magát UH-n, hogy jó nagy ez a kislány!Aztán végül mégis meglepi lett,mert mikor megszületett gratulált,hogy kisfiú:)Most 23+2hetes vagyok és ha megyek UH-ra már az ajtóban mondom,hogy nem akarom tudni a nemüket!Ikreket várok de még így sem akarom tudni!Annyit tudok,hogy kétpetéjűek,tehát van variáció!Sokkal jobb így szerintem!Persze azokat is megértem akik alig bírják ki az xhetet,hogy végre megtudhassák!Te akarod tudni?
2012. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem szerettük volna tudni egyik esetben sem. Két lányunk van már, a hármaska a pocakban van. Most sem tudjuk, hogy mi van a lába között. Egyszerűen nincs jelentősége: akár fiú lesz, akár lány, nagyon-nagyon boldogok leszünk.

Magát az élményt nem lehet szavakba foglalni, nem adná vissza azt a csodát.

2012. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!