Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem ajánlatos fagyit...

Tényleg nem ajánlatos fagyit enni terhesség alatt? Én majdnem minden nap eszem?!

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 09:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon oda vagyok a fagyiért!Szerintem rajtam fog a fagyis meggazdagodni!Az én szempontomból jó hogy föltetted ezt a kérdést,mert így okosabb lettem!Mi az hogy utcai fagyis?A cartedortól sem lehet fagyit venni?Az is utcai fagyis.Az is szalmonella veszélyes?Vagy az összes fagyi az?

2009. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Régen a nem főzött fagyiban volt nyers tojás is (főleg a vaníliában), ma már porból van az összes, így nem is tartalmaz semmiféle nyers dolgot, tehát a szalmonella veszélye elég kicsi. Gondolom, nem akárhol veszel fagyit, hanem egy normális cukrászdában vagy bevezetett helyen.
2009. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos sokan meg pánikot keltenek itt.Semmi bajotok nem lesz a fagyitól, már ha ellenőrzött forrásból szerzitek be.
2009. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Az utcai fagyist úgy értettem, hogy vannak ilyen bringás fagyikocsik kb. 4 különböző ízű gombocos fagyival... a fene se tudja, hogy honnan van a fagyijuk, csak árulják. Bár bevallom ilyet utoljára Békéscsabán láttam pár éve. Ezenkívül bármilyet ehetsz...

Tavaly volt szalmonellám szeptemberben thai étteremből csirkehús miatt... remélem a szülés sem lesz fájdalmasabb mint az a görcsölés... /15 hetes kismama

2009. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%
hogy akkor ide csak azok irjanak akik jo valaszokat irnak neked,a negativ valasz az ne irjon az torolje magat a rendszerbol mert magacska megsertodik!!!!Aki pozitiv annak koszonod!!!
2009. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Valóban a szalmonella miatt nem ajánlott a fagyi,de nem hinném,hogy a mai fagyikban sok tojás lenne.Én se tudok ellenállni a fagyinak,szinte minden nap eszek 5 gombócot és semmi bajom idáig.Ugyanezt mondják a krémes sütikre is.
2009. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Engem az anyósom fárasztott ezzel,hogy ne egyek fagyit mert foltos lesz a baba bőre!Én persze bólogattam(magamban mosolyogva)és tömtem magamba a fagyit minden nap.Egynek ártott csak a kilóimnak:)!Ja egyéves a fiam nem foltos:))!
2009. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A fagyiba tojáspor van,amit ugye hőkezeléssel készítenek!Ezektől nem lehet szalmonellát kapni.Viszont olyan helyről érdemes fagyit vásárolni,ahol nem fagyasztják vissza másnapra,mert az már veszélyes lehet,de nem pont szalmonellát,hanem fertőzést okozhatnak az arra érzékenyekre.Egyébként a Magnumos válaszolónak üzenem,hogy a Magnum és társai is tartalmaznak tojás származékot és a boltban érdemes a hűtő mélyéről előkotorni,mert a teteje többször megolvadhat az ajtónyitogatáskor és attól is csúnya betegségeket kaphatsz,ha már 10-szer visszafagyott.


"egy cukrász"

2009. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!