Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem ajánlatos fagyit...

Tényleg nem ajánlatos fagyit enni terhesség alatt? Én majdnem minden nap eszem?!

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 09:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Neha vannak olyan kerdesek!

Mar miert ne leheten!Ennyi erovel vizet se igyal.

2009. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Uh, tényleg?Én minden nap ettem terhesen, de a most hathónapos lányomnak semmi baja sem lett eddig.Mit hallottál, miért nem ajánlatos?
2009. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit megkívánsz, arra szüksége van a szervezetednek. Miért ne ehetnél fagyit? Mi olyan lehet benne, ami kimondottan káros lenne? Egyél nyugodtan! Egészségetekre!
2009. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

elvileg a salmonella veszély miatt mondták régen. de én folyamatosan kívánom a fagyit. az egész terhesség alatt az az egy dolog volt, amit még hányós időszakomban is jól esett. úgyhogy ha kívánjátok egyétek, én is ezt teszem.

üdv 35 hetes km

2009. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a fagyi az, amit még hányós korszakomban is kívántam!

Most is kívánom, és eszem is!

32 hetes vagyok!

:)

2009. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is szinte minden nap eszek, nem tudnék róla lemondani, bárhova megyünk muszáj fagyit ennem. Szerintem sem baj!

26 h. pocis

2009. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha egy kicsit visszaolvasol/tok több kérdésnél pl:mit egyen biztonsággal és mit ne egyen egy kismama,írták a fagyit is csak nem indokolták,miért ne!Bocsi a tudatlanságomért,csak próbáltam valamire választ kapni?!Amúgy ha egy kérdés nem érdekel v hülyeségnek tartok,nem válaszolok rá,mert lehet valakinek fontos és esetleg normális választ is ad rá,vagy kap rá!
2009. jún. 2. 09:49
 8/18 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm:-)Én én sem értettem miért nem ajánlják?!De akkor nem aggódom:-)
2009. jún. 2. 09:52
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésed nagyon is jogos! Ugyanis a fagyi is tojásból készül és a szalmonella miatt veszélyes, főleg az utcai árusoktól, én akkor se vennék ha meghalnék érte. Viszont minden nap bevágok egy Magnumot :-), mert az tuti porból készül! Boldog babavárást és kérdezz csak nyugodtan ez a weboldal azért van. Sajnos előfordulhat, hogy olyanok is válaszolnak akik nem elég tapasztaltak, vagy suttyomban az erkélyen elszívnak néha egy - egy cigit.
2009. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)))
2009. jún. 2. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!