Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy terhesség...

Normális, hogy terhesség alatt (7 hetes) több a pattanásom, miteszerem, mint előtte?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze hisz zsírosabb a bőr, majd idővel kitisztul, hát nekem is rengeteg lett, pedig előtte semmi, de elmúlt :)

30 hkm

2012. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát remélem..:)
2012. febr. 6. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem a kisfiamnál volt ilyen. :)

a kislányommal nem voltak pattanásaim, de ezt nem azért írtam, hogy fiad lesz. :)

egyébként a hormonális változás miatt van.

2012. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg az arcom pattis volt kicsit előtte, most gyönyörű síma, de olyan hülye helyeken lett néhány gyulladt pattim, mint belső comb, hátul a nyakamon, hátamon. Gáááááááááááááz!:)Sudocrem-et kenj rá tökre hatásos!
2012. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem is sok pattanásom volt és kislányom lesz :) és tényleg olyan hülye helyeken, nyakamon, fülem mögött, államon, homlok, szóval mindenhol, de nyugi idővel elmúlik :) és egyre szebb leszel :D
2012. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!