Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorrontásos tüneteim...

Gyomorrontásos tüneteim vannak, émelygek, és az előbb az ájulás kerülgetett. Lehet, hogy terhes vagyok? Néhány napja késik.

Figyelt kérdés
A kislányomnál nem ilyen tüneteim voltak. Csak az émelygés stimmel.
2012. febr. 6. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, igen lehet:) tesztet nem csinálsz?Annyit megér, hogy megtudd.
2012. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De, már én is gondoltam rá. Csak jelen pillanatban nem vagyok olyan állapotban, hogy elmenjek itthonról. Majd anyukám hoz egyet ma. A férjem dolgozik, és mit sem sejt. Mert erre csak ma gondoltam először. Tegnap még azt hittük, hogy gyomorrontás. Sajnos szalad a lakás, de tök szarul vagyok, hogy bármit csináljak.
2012. febr. 6. 10:22
 3/8 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett az eredmény
2012. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Értem, ne aggódj a takarítás megvár, pihenj le !!!!
2012. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Persze, majd megírom.
2012. febr. 6. 10:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg az eredményt.Én is szédültem és párszor el is ájultam terhesen!Drukkolok!TUdod két terhesség sem egyforma:)E.
2012. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, csináltál tesztet?
2012. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csináltam reggel tesztet - és negatív lett. Most azóta jól vagyok, de kicsit aggaszt, hogy akkor mi lehetett a bajom...

Ugyanakkor meg is könnyebbültem, mert az orvosom azt mondta, hogy a császár miatt legyen legalább 2 és fél év a két szülés között, így pedig csak 2 lett volna, és az első terhességem vége kissé komplikált volt. Még nem állok készen egy újabb másállapotra.

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat!

2012. febr. 7. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!