Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik vizesedtek terhesség...

Akik vizesedtek terhesség alatt, milyen gyorssan ment le a viz szülés után?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
21 kilót híztam terhesség alatt,aminek nagy része víz volt.öt napig voltam még bent szülés után,ugyanannyival mentem haza,mint amennyivel teherbe estem.tehát pár nap volt.nekem vérnyomás csökkentőt is kellett szednem,de másnap már az sem kellett
2012. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár órán belül.

Kölcsön kértem egy két számmal nagyobb gumipapucsot, ami szülés előtt még jó volt rám (természetesen nem hosszban, hanem széltében), de utána, amikor először felkeltem, már leesett a lábamról.

2012. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
24 kilót híztam! 5 napig voltam én is bent! Nekem nem kellett semmit szednem, mert a dokim nem gondolta vészesnek ezt a NAGY mennyiségű hízást mert SZERINTE 54 kilóval kezdtem és ez a 78 kiló ez nem kövérség esetemben, az anezteziológus meg is jegyezte hogy miért engedte hogy ennyit hízzak a dokim meg csak mosolyogva annyit mondott hogy nekem belefér :) Na boccs az off-ért :) Szóval mikor hazajöttem még volt rajtam, utána max 3 nap és lement!
2012. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például a bokám vizesedett a terhesség alatt nagyon, és a szülés utáni napon (és onnantól kezdve még kb. 2 hétig) még durvábban be volt dagadva, mint amikor még a pocakban volt a manó...
2012. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4 nap. 92 kilóval mentem szülni, 76 kilóval jöttem haza a kórházból. Emlékszem reggel mikor felkeltem csini bokám volt, délutánra meg a 2x-ére dagadt, pedig nem csináltam semmit!!!
2012. febr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg víz volt rajtam az utólsó hetekben, de néhány nap alatt teljesen lement.
2012. febr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb azonnal lement. Pedig kórhézban voltam előtte annyi víz volt rajtam. Megcsászároztak és pár óra múlva, ahogy feküdtem az ágyon néztem, hogy milyen szép vékony lett a lábam és, hogy jéééé látszanak a bokacsontjaim. :)
2012. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem két hét kellett, hogy normális bokáim legyenek újra.
2012. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett 2 hét.
2012. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!