Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek az István...

Mi a véleményetek az István kórházról és Dr. Horváth Mihályról?

Figyelt kérdés

Hozzá járok a magán rendelésére és nála fogok szülni!Nála lelkesebb és aranyosabb orvossal még nem találkoztam.Minden ultrahangon úgy örül mindennek mint egy kisfiú!

Vélemények tapasztalatok?Szerintem nagyon jó és tapasztalt orvos!Én 6 éve járok hozzá.A tesóm is nála szült és Én is nála fogok!

22 hetes ikres kismama


2009. jún. 1. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én véletlenül kerültem hozzá pár hete (a saját dokim táppénzre ment) és nála fogok szülni.

Eddig nagyon kedves és rendes volt velem, ráadásul mindenkitől csak jót hallottam róla. Nagy tapasztalattal rendelkezik, főleg ikerszülések terén, ezért is vagyok nagyon nyugodt a közelgő nagy nappal kapcsolatban. :)

Az István kórházat már megtapasztaltam 5 hete, amikor be kellett feküdnöm két napra. Az a szülés utáni 3 nap simán kibírható lesz, úgy érzem. ;)


Boldog babavárást!

37 hetes ikres kismama

2009. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]



Olvasd át!


Boldog babavárást!

2009. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!