Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent László/István Kórházról...

Szent László/István Kórházról vélemények?

Figyelt kérdés
Kéne egy jó orvos meg szülésznő, lehetőleg olyan akinél jó tapasztalataitok vannak. Tudnátok ajánlani valakit? Ugye bababarát kórház? Van Vip szoba? Ha igen, mennyiért.
2009. dec. 22. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly szültem ott,és maximálisan elégedett voltam mindennel.Igen,a khz bababarát.Az én fogadott szülésznőm a Hajdú Barbara volt.Van VIP szoba, kb.10 ezer ft-ba került tavaly(per nap persze).Én semmi esetre nem vettem volna igénybe(igaz,a 2.babámat szültem,de az elősővel se igényeltem),mivel elég társasági emberke vagyok.
2009. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, én is ott szültem egy éve. Maximálisan elégedett voltam a szülészettel. Én Dr. Fedina Laurát, vagy Dr. Németh Miklóst ajánlom! A Fedina doktornőnél szültem mert ő volt ügyeletes, hát le a kalappal! Nem is kértem még is automatikusan gátvédelemmel szültem pedig nehéz szülés volt hosszú vajdás után! Gyönyörűen rendbejöttem néhány hét alatt! Se gátseb semmi, belül varrtak, de az is nagyon szépen gyógyult. A kisfiam 3,7kgal és 54cm-el született meg, a magzatvíz elfolyása után 18 órával, mégsem maradt bennem rossz emlék. (nem tágultam ezért volt hosszú a vajúdás)
2009. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy van VIP szoba 10ezer/nap. Szerintem megéri, a férjem is benn aludt velünk.
2009. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. dec. 25. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!