Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények a Kistarcsai...

Vélemények a Kistarcsai kórházról? Szült ott a közelmúltban valaki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,katasztrófa,az orvosok undorító módon beszélnek és viselkednek,de van pár aranyos szülésznő,én egy tündérit fogtam ki,ha akarod megkeresem a nevét és elküldöm.A csecsemősökkel nem igazán volt dolgom,egyszer hagytam ott 15 percre,leakarta ugatni a fejem,de mosolyogva és kedvesen válaszoltam és beszéltem vele és a végén még ő kért elnézést.De azt a három napot ki lehet bírni és függ a te hozzáállásodtól is.Ott a nők nagy része eléggé "bunkó"módon viselkedik a nővérekkel,úgyhogy elég sok konfliktus volt(az én szobámról beszélek,ahol hatan voltunk),de személyesen nekem nem volt ,csak az egyik dokival,a nővérekkel kedvesen beszéltem és ők is igy válaszoltak nekem.
2011. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Dokim van, szülésznő az lesz aki bent lesz, mindenre nem futja.

Hát elég elkeserítő a helyzet, de majdcsak túlélem, ott lesz majd a pici babám:)

2011. ápr. 8. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem jó élmény volt ott a szülés,nem volt konfliktusom senkivel,kedvesek voltak,a szülésznő is,dokim volt fogadott,a csecsemősnővérek is segítőkészek voltak,amikor gondom volt,mondjuk én 2 ágyasban voltam,szóval itt nyugisabb volt a helyzet, a 6 ágyasnál együtt a sok baba-mama biztos több a konfliktus.
2011. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi neked is:)

2 ágyas mennyibe kerül, le kell előre foglalni, vagy hogyan működik?

2011. ápr. 8. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A szülés nekem is jó élmény volt,megkértem a szülésznőt,ne hívja a dokit csak amikor már muszáj,mert nekem előtte nap be kellett feküdnöm,mert betöltöttem a 40. hetet,11-re mentem,3-kor lett készen a felvétel,este volt a vizsgálat és a doki úgy beszélt velem mintha azért feküdtem volna be,hogy ne kelljen házimunkát végeznem vagy esetleg piknikezni mentem volna,de leesett az álla,mikor hajnali 4-kor 5 perces fájásaim voltak.
2011. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!