Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és pici...

5 hetes terhes vagyok és pici sötétbarna foltot ejtettem. Ismerősöm azt mondja, neki is volt ilyen, ugye ez nem jelent bajt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy baj lenne, de menj uh-ra, az a biztos.
2009. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek kontroll vizsgálatra. Valaki meg azt mondja azonnal menjek orvoshoz mert nem normális a dolog. Ijesztő így.
2009. máj. 31. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg semmilyen vérzés vagy barnázás nem normális terhesség alatt. Két terhességemnél az elsőnél barnázással kezdődött, másnap már vérzés és elment a babám a 2. terhességem is 2 csepp barnás-vérrel kezdődött és nem is volt több és most 22 hetes vagyok. Jobb félni mint megijedni, ha nem lesz holnap több vagy vérzés akkor ok szerdáig de ha bármi más pl görcs felmerül azonnal ügyelet! Addig is feküdj(!!!) sokat!

Szorítok hogy minden rendben legyen.

2009. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma is nagyrészt pihentem, csak sétáltunk egy picit. Nem értem mitől lehet és félek is. :(
2009. máj. 31. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal orvos! Ügyelet mindig van!

Ne félj, csak indulj már, ilyen kis terheségnél minden perc számít!

nekem is volt, mentem is, éjfélkor!!!, elállt a vérzés, de a babám már nem fejlődöt tovább...

De jól is végződhet, csak ne késlekedj!

2009. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer is jártam így,mint te. 6hetesen,és 12hetesen.Azonnal mentem az ügyeletre,csak a saját ösztönömre hallgattam,és jól tettem.Kaptam rá gyógyszert és sokat kellett pihennem.17hetes
2009. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Voltál azóta orvosnál? Remélem nincs semmi gond!!!
2009. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál és meg se vizsgált, hazaküldött hogy még korai a terhesség legyek nyugodtan, mert ha valami baj is van ilyenkor még nincs mit tenni.
2009. jún. 1. 17:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem nem lesz semmi baj.Nekem is volt 6 hetesen, tényleg csak kis barna, de rohantam dokihoz egyből.Duphastont kaptam rá, eddig minden rendben.Mondjuk ügyeleten nem tudom milyenek, mert én hétköznap barnáztam és a Dokim pont rendelt.

Pihenj sokat és nyugalom.(tudom ezt könnyű mondani)

2009. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!