Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+2 hetes vagyok, ma voltam...

40+2 hetes vagyok, ma voltam Nst-re és a doki jo erösen megvizsgált és most sötétbarna fojásom van, mit jelnthet ez?

Figyelt kérdés
Nem irtam le a kérdésben hogy görcsölök is,alig tudok mozogni,talán szülés lesz belöle?
2010. márc. 24. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

sanszos:) a barna folyás az erős vizsgálat miatt van,jól belédturkálhatott szegénykém:(

Figyi, ülj be egy kis meleg vízbe,de inkább melegebb vízbe és fojasss a hasadra meleget,ha nem múlik el és rendszeresednek akkor baba,ha eláll akkor sajna csak jósló.


De bármi,ha a barnás folyás váérzéssé alakul,irány a kórház::) Írni meg nemtok:S



Könnyű, gyors szülést drága:)

2010. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg baba lesz. A barnázás egy erősebb vizsgálat után előfordul, de a görcsölés az már szülésre utalhat.
2010. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam,még aznap megszületett a babám!Könnyű szülést neked!
2010. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mikor hazaértem elment a nyákdugóm. 4 nap múlva megszületett a kislányom 36+5 hétre.

Szerintem szülés lesz. Lehet hogy így akarta beindítani mert ahogy látom bőven benne vagy az időben. Bármi van irány a kórház vagy ügyelet.

A melegvízbe való beleülést meg felejtsd el mert valószínüleg nyitva vagy és még az utolsó pillanatban is kaphatsz fertőzést. Inkább zuhanyozz és készülj, de nyugodtan, nem idegeskedj.

Sok szerencsét és kitrtást kivánok.

Majd írd meg, hogy alakult.

2010. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vizsgálat után(magzatvizet néztek) mindig volt vérzésem. az utolsónál elég sok. Örültem is, hogy na, majd szülök. De nem. Szépen elmúltak a görcsök is. Pedig már 10 perces összehúzódások voltak. Egyszerre csak semmi.
2010. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni hogy a doki azt mondta hogy este szerinte találkozunk:))kiváncsi vagyok,még mindig görcsölök,és kökemény a hasam is.
2010. márc. 24. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz időd azért írd meg,hogy mi van:)Én nagyon várom :)
2010. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Természetesen meg fogom irni,és nagyon köszönöm a válaszokat is.
2010. márc. 24. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, ez a doki tutira megtett minden tőle telhetőt, hogy este találkozzatok... :)) Drukk Neked, ügyik legyetek! :)

30 hetes pocakos

2010. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a doki is azt mondta hogy lassan szülés lehet, akkor szerintem legyen kéznél a kórházi csomag.Az ismerősömnek egyik nst után mondta a doki(asszem szerdai nap volt) hogy a hétvégéig meg lesz a baba.Este ment szülni.Igaz neki nem volt folyása, csak rendszeres fájásai.De mindenki más.

Én is azt javaslom, hogy inkább meleg zuhany alá állj be ha nem esik nehezedre, és ha esetleg valaki van melletted akkor mérjétek a fájásokat, hogy milyen időnként, és menyi ideig tartanak.A zuhany azért jó amit elöttem írtak a fertőzések kikerülése végett. :)

Remélem minél elöbb meg lesz a picur.És könnyű szülést! :)

2010. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!