Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öt hetes vagyok és sötétbarna...

Öt hetes vagyok és sötétbarna folyásom van. Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés
Csak minimális és időszakos. Pl. este vagy csak délután. Tapasztalatok?
2009. máj. 27. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Menj orvoshoz minél előbb!

A vérzés/barnázás sosem normális a terhesség alatt, de sok esetben nem is bizonyul veszélyesnek.

Viszont egy orvosnak mutasd meg magad mielőbb, mert ha gond is van, esetleg tud írni magzatmegtartó gyógyszert!

Látatlanban nem tud senki segíteni neked, csak egy orvos vizsgálat után! Keresd fel mielőbb!


Minden jót!!

2009. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt ilyen. Lehet, hogy nem ártana dokival konzultálni, már csak a saját megnyugtatásod miatt is.
2009. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kellett volna már menned ezzel a problémával!!!Nem mindenkinél amrad meg a baba barnázás mellett sajnos!Nekem így ment el,de én azonnal mentem dokihoz,nem a net előtt vártam a válaszokat,itt senki nem orvos!A barnázás azt jelenti,hogy vérzel valahonnan,ez lehet a baba miatt,de lehet más okból is.De ezt csak egy orvos tudja megmondani.Ne hallgass azokra,akik azt mondják,hogy ez természetes,mert náluk is így volt.A terhesség alatti vérzés és/vagy erős göcs egyáltalán nem természetes.
2009. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos!! Nekem is így ment el a babám... Persze vannak pozitív tapasztalatok is, de ott sok esetben azpon múlik a siker, hogy ki mikor megy dokihoz! Úgyhogy kerekedj fel, ha eddig még nem tetted! Mert a
2009. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

bocsi, elküldte vmiért...

Mert a BARNÁZÁS = VÉRZÉS!!

2009. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem volt ilyen 5-6 hetesen. Nagyon megijedtem, rohanás az orvoshoz, de nem volt semmi gond. A doki azt mondta, hogy ilyenkor felpuhulnak a szövetek és abból eredhet a pici vérzés, amit te már csak barnázás formájában látsz. Nekem rengeteg C-vitamint és folyadékot javasult, kilószámra ettem a citromot és narancsot, mivel ez januárban volt. Szóval nem kell rögtön megijedni, de én azért a helyedben biztos megnézetném magam, biztos, ami biztos:)

Boldog babavárást Neked!

2009. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

szia nekem is volt barnás folyásom, igaz nagyon nagyon kevés, de én rohantam az orvoshoz...

mondják hogy ez gyakori a terhesség elején, ezért ne pánikolj be, de ahogy az elsö válaszolo is mondta, menj el orvoshoz!!! én a 6. héten barnáztam és a vizsgálaton, már láttuk a pici szivét verni, és megnyugtattak hogy minden rendben van. vagyis nem volt vérömleny a méhemben. de azért kaptam utrogestan kupot...

most 16 hetes vagyok, és nagyon várjuk a következö uh-t hogy megtudjuk kisfiunk, vagy kislányunk lesz e. :)

boldog babavárást kivánok neked.

2009. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Már voltam orvosnál a múlt héten. Először egy mikogal gúpot írt fel ami után jóval kevesebb mennyiségű lett a folyás, de nem múlt el. Ezért felhívtam, és azt mondta hogy nagyon sok c- vitamint egyek. Görcseim nincsenek, de nagyon szeretném a babát.
2009. máj. 27. 10:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el megint, vagy az ügyeletre, inkább nézesd meg a babát ultrhangon, az a biztos.Sok szerencsét
2009. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor menj másik orvoshoz! Az sztk-ba, vagy ügyeletre, stb.!
2009. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!