Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhes vagyok...

5-6 hetes terhes vagyok nehezen estem teherbe pár napja rozsaszin szinű folyásom van tegnap voltam orvosnál szedek egy magzatvédöt és azt mondta jo fejlödik. De sajnos ma reggel sötétbarna folyásom van mitől van?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben lehet azonnal hívd fel az orvosod és mond el neki a problémádat,ő biztos,hogy azt mondja minél hamarabb látogasd meg.Lehet,hogy nincs semmi baj,de velem pl.ugyanez történt és csak vártam-vártam

3 napig,majd amikor bementem a nődokihoz közölte,hogy elhalt a magzat.Ez volt tavaly tavasszal,most újra babás vagyok és az első trimeszterben is volt egy pici problémám,de nem késlekedtem azonnal intézkedtem,ő írt fel nekem magzatmegtartó vitamint és mostmár 18 hetes vagyok és mocorog a baba!

2009. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szia én vagyok a kérdező köszöszönöm a válaszod.a folyásom napközbe alig van reggel erösödik csak.nem merem az orvost zaklatni mert tegnap voltam nála és azt mondta pihenjek.A duphaston gyogyszert szedem ez állitolag megvédi a babát.
2009. jan. 7. 16:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia,megint én vagyok.Én ugyanígy voltam nem mertem zaklatni,olyan nincs azért van,az a dolga,ha ő a fogadott orvosod még éjszaka is zavarhatod!Hidd el,ha nincs is semmi probléma, őszintén remélem,akkor legalább újra meg uh-z és megnyugszol,mert újra láthatod a picikét és esetleg felír valami még jobb szert,vagy ellát komolyabb tanácsokkal.
2009. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is nehezen estem teherbe.Ráadásul nekem is volt barnás hol rózsaszínes, sőtt véres folyásom is.De nekem megvan az oka.A méhszájtól jön amit mostmár kezelni fognak.Eddig én is csak sárgatesthormont kaptam rá, az használt.De azért keressd fel az orvosod jobb félni mint megijedni.Bár én még most is barnázgatok a 14 hétben vagyok, de a babám jól van.Ja és sokat kellett feküdnöm pihenj te is.
2009. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj h még csak szikholyagot látunk szivhang még nem volt.Van olyan h napközbe nagyon minimális van de reggelre van több:te is igy voltál az elsőnél?azt is mondták még nem vérzek nincs semmi gond!!nem tudom ellég félek csak olyan ciki h állandóan hivogatom az orvost még ha magán is.köszönöm a válaszaidat
2009. jan. 7. 16:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még sokaknál előfordul,hogy csak a 7.hét körül van szívhang,az is lehet,hogy még csak 4-5 hetes vagy,nem mindig a menzihez igazodik az idő pont.Én kb.olyan 7 hetes voltam és már volt szívhang.Csak akkor volt rózsaszínes folyásom,ha elmentem pisilni és utána,de nagyon minimális,még szinte betét sem kellett,ezért gondoltam,hogy nincs semmi gáz,de mégis lett sajnos,pedig az első babámat zökkenőmentesen hordtam ki,aki azóta már 10éves és egészséges kislány!Úgyhogy azért tanácsolom neked ez nem vicc,már sajnos van benne tapasztalatom.Én is ilyen lelkis voltam,jaj nehogy zavarjam szegény doktor bácsit,de a mostani terhességemnél már kifejezetten ő szólított fel,hogyha hasonlót észlelek azonnal hívjam!
2009. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök h van már egy szép egészséges kislányod és tudom szászor megköszöntem válaszolsz de ilyenkor jo esik ha valaki tanácsot add.Felhivom és utána irok mitt mondod.végül is azért a magán orvosom.Amugy a többi olvaso válaszát is köszönöm.
2009. jan. 7. 17:18
 8/12 A kérdező kommentje:
szia beszéltem az orvossal azt mondta nincs asemmi gond ez elmulik ha minden oké a babával.Ha nem egészségess akkor ugyse marad meg.Hát remélem minden jo fog alakulni.
2009. jan. 7. 17:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is őszintén remélem,hogy minden rendben lesz ,mindenesetre vigyázz magadra,kímélő életmód,nincs cipekedés, emelés,idegeskedés.De azért valld be őszintén csak jó volt hallani az orvost és a válaszát.Kívánok minden jót és szép egészséges babát,megérdemled,mert már most annyira félted, és ha valami van az orvost ne habozz azonnal felhívni,hiszen első babás vagy és te sem tudhatsz mindent,sőt ezt őneki is tudni kell,különben ha van egy segítőkész,aranyos védőnőd vele is megoszthatod a problémáidat.
2009. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jokivánságaid nagyon kedves nö lehetsz neked is jo babavárást.Kedden megyek hozzá és majd irok
2009. jan. 7. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!