Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » K. B. most kezdtem a 6. hetem...

K. B. most kezdtem a 6. hetem és sötétbarna folyásom van. Mitől van ez? Valami baj van?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek dokihoz. Néha élénk piros. Amúgy semmi más bajom nincs. Csak emiatt nagyon izgulok.
2009. máj. 21. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Van olyan aki még menstruál egyet a terhesség alatt,de van aki többször is.Nekem is mondta a doki ha bevérzek ne ijedjek meg.Mutasd meg magad dokinak,és ne aggódj ne gondolj a legrosszabbra.Boldog babavárást.28hetes km.
2009. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nektek is minden jót!

2009. máj. 21. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hétfő nagyon soká van, menj orvoshoz még ma, akár az ügyeletre is! A barna folyás (sőt a piros) rossz előjel a terhesség első heteiben, utalhat hormonproblémára, hematómára, bevérzésre, ez mind vetélésveszélyes állapot! Az esetek többségben nincs baj, de ezt orvosnak kell kimondania, nem fórumozó segítőkész kismamáknak. Ha olvasgatsz ezen a fórumon számos olyan esettel találkozol, ahol a gyors gyógyszeres kezelés mentette meg a terhességet, pl az enyém is így volt, pedig csak néhány csepp halványbarna váladék volt!

12+5 hetes

2009. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Menj el mindenképpen orvoshoz! Nekem is volt barnázgatás, és még most is van néha (most 11 hetes vagyok), és az orvos Utrogestant írt fel, ami megakadályozza a vetélést, ha az hormonhiány miatt következne be! Ne ijedj meg, lehet, hogy Neked is csak felírja a gyógyszert, de ennyit mindenképp megér hogy megkérdezd! Ne várj hétfőig, magamból kiindulva addig úgyis csak izgulnál, és az sem tesz jót!
2009. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Baj van, igen!!! Menj dokihoz mihamarabb! Minden perc számít.

Nekem ezzel sajnos rossz tapasztalatom van. A 6. héten barnázni kezdtem, nekem is néha piros volt, de egész kevés. Na, innentől kezdve már nem fejlődött a babám, hiába vártunk, hiába kaptam hormonpótlást... :(

Látod, nagyon kétesélyes, ahogy olvasod a válaszokat. Épp ezért rögtön menj dokihoz! Én 2szer jártam ambullancián a 10 hét alatt, egyszer este 10-kor, egyszer meg éjfélkor... Ez sem akadály. De te ne várj estig!!!!

2009. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minél előbb doki, nehogy ezen múljon a baba élete!

Szorítok!

2009. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!