Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon meg vagyok ijedve, mi...

Nagyon meg vagyok ijedve, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kaptam kúpot(gyszertári kevert)hüvelyfolyásra.Az 1. db-nál nem volt gond,a 2. db felhelyezése után maró érzésem volt a hüvelyben,reggel pedig kis halvány rózsaszínes váladékozás, de nem sok.Nem fáj semmim,nem érzek semmit sem hogy baj lenne.Ez mi most , a kúp okozta a hüvelyben vagy a babával van valami? Segítsetek!Induljak ügyeletre vagy csak a kúp marta ki a hüvely falát,ha az ne is használjam tovább? Volt valaki már így??
2008. ápr. 5. 07:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
24 hetes vagyok
2008. ápr. 5. 07:13
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy most is folyamatosan rúgdos ,az jó jel ,nem ?
2008. ápr. 5. 07:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a kúp sértette fel a hüvely falát.Azért figyelj oda nagyon,és ha nem múlik a rozsaszínes váladékozás,akkor menj be vele ügyeletre.Vagy esetleg ugorj be egy gyógyszertárba,ha van rá lehetőséged,és kérdezd meg a gyógyszertárost,hogy ez a kúp okozhat-e ilyesmit.
2008. ápr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,látod a nagy ijedtségbe a gyszertáros megoldás eszembe sem jutott,köszi!!
2008. ápr. 5. 07:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Nekem ugyanez volt, folytattam tovább a kúrát, mert az orvosom rámbízta, semmi esetre se hagyjam abba. Akkor ijedtem csak meg igazán, amikor nagyon pici, tényleg kis milliméteres vérpötty is volt benne. Hívtam a dokit, már én is ott tartottam, hogy irány az ügyelet, de azt mondta, hogy ez belefér, és semmiképp ne hagyjam abba a kúpot, mert akkor semmi hatása. Elhiszem, hogy meg vagy ijedve, mert rám is a frászt hozta. Ha van dokit, hívd fel nyugodtan, hogy az a kúp, amit neked írt okozhat e ilyet, és alkalmazd e tovább, ha nincs, akkor valóban marad a gyógyszerész. Azért mindenképp megnyugtató, ha beszélsz vele!

Minden jót!

2008. ápr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,van orvosom,szerintetek szombaton is hívhatom nyugodtan ?
2008. ápr. 5. 07:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem nyugodtan hívd fel azért az orvosod hogy nyugodtan hívd ha baj van.
2008. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hívd csak, hiszen azért is fogadtuk, ha problémánk van, akkor segítsen! Ő az, aki legjobban megnyugtat!

A 2. válaszoló

2008. ápr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én ugyanígy jártam még decemberben.Nekem a canesten kúp marta ki a hüvely falát,és attól volt ilyen rózsaszínes pecsételésem.Amikor én abbahagytam a kúpot,kb 2 nap mulva elmúlt a rózsaszínezés is.
2008. ápr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben felhívnám a dokit, ha nem érném el, mindenképp elmennék ügyeletre-biztos ami biztos. Akkor sem mindegy, hogy a kup marta -e ki, használd-e tovább, vagy esetleg más okozza a vérzést.

A babamozgás meg jó:-)

2008. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!