Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen normális, hogy...

27 hetesen normális, hogy csak nagyon rövid ideig tudok fent lenni?

Figyelt kérdés
2-3 hete csak nagyon rövid ideig tudok fent lenni.Maximum fél óra fentlét után le kell ülnöm kényelmesen,vagy mégjobb ha lefekszek.Keményedik a pocim,néha fáj is (egyre gyakrabban).Azt érzem,hogy pihennem kell,akkor jobb.A dokival még nem beszéltem erről,mert nem voltam nála azóta,meg egy darabig úgy voltam,hogy ez természetes,de már kezd aggasztani.Ma is úgy megyek el itthonról(kocsival),hogy tudom hamar hazajövök,mert nem fogom bírni,hiába ülök le gyakran.Ma reggel óta is csak fekszem és nézem a tévét,meg a gép elé ülök felváltva.Ha mászkálok a lakásban bekeményedik és visszahúz a szék vagy az ágy.Ez természetes?27 hetes vagyok
2008. ápr. 4. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 20-22 hetes korom óta ilyen, mindne mozgásra bekeményedek. A boltba alig tudok elmenni...

Nekem felírta a doki a 3X1 magnziumot, de nem használ, ugyanolyan a pocim.

Beszélj a dokival, hátha neked használ a magnézium.

A lényeg, hogy pihenj annyit, amenyit igényelsz! A keményedés jele annak, hogy pihenni kell.

A méhszájadat is nézesd meg, amíg zárva van, semmi gond, csak kellemetlen.

2008. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 29hetes vagyok,de szerintem ez azért nem természetes.Velem legalábbis nem volt ilyen,és akiket ismerek,velük sem.Szerintem hívd fel a dokidat.Nem kell semmi komoly dologra gondolni,de tuti hogy magnéziumot fog írni,mert lehet érdemes lenne nézetni egy vérképet is..szerintem.
2008. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A vérképhez most vettek vért a héten,de ugye még nincs eredmény.Magnéziumot még nem szedek,sőt a terhesvitaminon kívül semmit.Jővőhéten megyek dokihoz vizsgálatra.
2008. ápr. 4. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 28 hetes vagyok és kb 1-2 hete, ha elindulok valahová, vagy csak a lakásban mászkálok beton kemény lesz a pocakom. 1 hete pedig, a boltba is úgy tudok elmenni, hogy útközben többször le kell ülni. Már egyedül nem is merek elindulni hosszabb útra. Jövő héten megyek a dokihoz akkor szólók neki. Szerintem te is beszélj vele.
2008. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 24. héten kezdődött. A Magne B6ot már régebb óta szedem, de megemelték az adagot 3x2re. Ennyit lehet szedni. A másik, hogy az is előfordulhat dokim szerint, hogy van valami felszálló fertőzés, ezért írt antibiotikumot is. Most 29. hets vagyok és már jobb. Estére azért még most is jelentkezik a keményedés. Ne aggódj!
2008. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélj az orvosddal! Talán a magnézium (magneB6) segítene.
2008. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Magne B6 segíthet,beszélj vele mielőbb.Nekem még írt fel Panangint is,ha erősödne,szval van megoldás,csak jelezd az orvosodnak,boldog babavárást!
2008. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!