Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? (Kérdésed túl rövid)

Ez normális? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Majdnem a terhesség elejétől nagyon fáj a gyomrom ha ülök vagy sétálok. A gyomorfájásom miatt van hányingerem és a gyomorfájásom miatt eszek nagyon keveset. Fekve nincs vele semmi gond akkor meg van nyugodva. Ez normális? Próbáltam már sós kekszet sima kekszet de nem mulasztja a hányingert.
2011. máj. 26. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhességben előfordul. Ez a gyomorégés. Szerencséd van, h reflux nem társul hozzá. Savlekötővel kezelhető, amit az orvosodtól kérdezz, h mejiket ajánlja. Fontos, h kezelve legyél, mert a sav marja a nyelőcső végét és az hosszútávon komoly gondokhoz vezet. Ráadásul, ahogy nő a baba és nyomódik fel a gyomor, bizony reflux is felléphet, ami nagyon kellemetlen. Kérj bátran segítséget, h kényelemes legyen a hátralévő időd a terhességben. A sós keksz pediig azértn nem jó, mert a só maga is savasít. Igyekezni kell kiiktatni a fűszereket. A kefír, naturjoghurt viszont jó lehet rá. De a legjobb a savlekötő.
2011. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jujj az "melyiket" lenne. tiszta dili vagyok :D
2011. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Avery ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszak, bár inkább fekve. Egyél sokszor keveset, próbáld ki a sima háztartási kekszet, esetleg a Rennie-t, nem valami finom, de nekem segített.
2011. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bevetem egy normaflort. Az jó?
2011. máj. 26. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, az a belekre van. Neked mindenképp savlekötő kell és ahogy az előző írja egyél sokszor keveset.
2011. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!