Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt mindig van beöntés?

Szülés előtt mindig van beöntés?

Figyelt kérdés
Ha apás szülés van,akkor még nincs ott ilyenkor,ugye...
2012. jan. 24. 20:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
1 éve szültem, a kórházban nem beöntést adtak, hanem kúpot, de azt is magamnak raktam be. Rá 20 percre kellett visszamennem a wc-re. Ettől függetlenül volt egy "kis baleset" szülés közben, amit a szülésznő 5 mp alatt el is rendezett, hisz ez nekik mindennapos, már láttak ilyet. :D Ha párod bent lesz Veled, egyébként sem hiszem, hogy el akarna mozdulni a fejed mellől, nálunk legalábbis így volt. Biztat majd, levegővételt mutatja esetleg, fogja a kezed, de nem hiszem, hogy látni akarná 100%-osan, mi is történik "odalenn". ;)
2012. jan. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálják a beöntést,akkor az nem fáj.Én kétszer szültem,mind a kettőnél kaptam,de csak egy kis alhasi melegséget,csiklandozást éreztem,még kellemetlen sem volt.5 perc múlva mentem is a wc-re, és segített abban is,hogy a fájások jobban beindultak,így hamar megszültem.Azért is jó,mert a bélsárt is kipucolja és szülés után amúgy is fontos,hogy üresek legyenek a belek,a húgyhólyag,mert a méhednek vissza kell húzódnia.
2012. jan. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam pedig direkt kértem.Anyukám a lelkemre kötötte,hogy kérjek mert ő az öcsémet beöntés nélkül szülte és élete legrosszabb élménye volt, hogy a fenekét törölték szülés közben nem volt elég baja. Na én nem kaptam mert nem volt rá idő és nem is borotváltak. Nem volt gáz meg megmondom őszintén egy kicsit sem érdekelt szülés közben. :D
2012. jan. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hat megmondom oszinten, hogy ezen en is rengeteget gondolkodom es en is ettol tartok a legjobban. En nagyon megalazott helyzetbe ereznem magam, ha elofordulna valami ,,baleset". Amugy is nagyon erzekeny vagyok az ilyesmire
2012. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én kétszer szültem simán és mindkétszer kúpot kapta. Én raktam fel és jól kivécéztem magam utánuk. Nem történt baleset szüléskor.
2012. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kedves 14,ugyanígy vagyok! Lehet hogy ez nekik már természetes,de én is nagyon érzékeny vagyok az ilyenre,és baromi rosszul érezném magam! Biztos nem szülés közben,hanem utána,de iszonyat kellemetlen lenne! :(
2012. jan. 25. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!