Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt mindig van beöntés?

Szülés előtt mindig van beöntés?

Figyelt kérdés
Ha apás szülés van,akkor még nincs ott ilyenkor,ugye...
2012. jan. 24. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs ott akkor még. De szülése és kórháza na meg orvosa válogatja. Az én orvosom nem szokta kérni, de kaptam azért.
2012. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem általában igen, csak akkor nincs, ha nincs rá idő. Én pl. nem kaptam.
2012. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Bár nem volt apás szülésem, de én nem kaptam. Megkérdezték mikor voltam wc-n utoljára és mivel szülés előtt egy jópárszor, ezért megúsztam.
2012. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálunk csak akkor nincs beöntés ha nincs rá idő! Én kaptam! Sokkal szörnyűbbre számítottam mint amilyen volt! Külön kis szobába mentünk be a szülőszoba mellett és itt kaptam meg. Ott volt a WC is! Apás szülés volt, de itt persze nem volt velem!
2012. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam róla itt,és sokan írták,hogy így is voltak balesetek,tehát szülés közben pottyantottak(vagyis a beöntés miatt inkább folyattak)! :( Ez elég kellemetlen,nem? Én még nem voltam terhes,de próbálkozunk,és ez aggaszt! Nem a fájdalomtól félek,hanem hogy nehogy valami előbb jöjjön,mint a baba! :( Ez hülyeség,hogy ezen aggódom? Bár akkor már biztos nem ez fog az eszemben járni,de most felmerült bennem...
2012. jan. 24. 21:19
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nem fáj, és talán csak egy kicsit nevezném kellemetlennek. Nekem még jól is esett, mert legalább kipucolódtam teljesen.:)
2012. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja,nem a beöntést gondolom kellemetlennek,bár biztos az,nem az a gáz,hanem ha odatojok a szülésznő elé egy nyomás alatt... Ezt olvastam,hogy sokszor előfordul! :(
2012. jan. 24. 21:35
 8/16 anonim válasza:
Én is nagyon tartottam a beöntéstől a szülés előtt. Kínosnak találtam és jobban aggasztott, mint maga a szülés. De nekem nem is adtak beöntést és nem is történt semmilyen "baleset".
2012. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam az első babámnál nem volt rá idő, és igen, valóban történt egy kis baleset. De semmi ciki nem volt benne. Hidd el, maga a szülés sokkal jobban lefoglal majd, mint hogy ezen izgulj! :)
2012. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is kaptam már beöntést, igaz nem szülés hanem más műtét miatt. Lehet, hogy nálam elszúrtak valamit, de nekem borzalmas volt. Úgy éreztem, hogy szét szakadok belülről, iszonyatosan feszített, aztán ahogy kihúzták a csövet jött is minden kifele, képtelen voltam visszatartani, mivel csak víz volt kb, a beleim üresek voltak mert előtte voltam wc-n. Persze ezt mondtam előre, de akkor is ragaszkodtak a beöntéshez, pedig így semmi értelme volt. Utána egész éjszaka rohangáltam a wc-re és folyt ki a víz.

Most én is babát várok, és jobban félek a beöntéstől mint a szüléstől :(

Ráadásul több ismerőstől is hallottam, hogy kaptak beöntést szülés előtt, és pont emiatt hasmenésük volt a szülés alatt.

2012. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!