Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A beöntés kórházfüggő?

A beöntés kórházfüggő?

Figyelt kérdés
Van akitől azt hallom kapott, van aki azt mondja nem kapott beöntést. Mitől függ?
2011. jan. 1. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kórháza válogatja, de ha olyan kórházba kerülsz, ahol "kötelező" a beöntés és te nem akarod, nem hiszem,hogy erőszakkal alkalmaznák.
2011. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kórház és orvosfüggő is. Egy kórházon belül is van olyan orvos, aki kötelezőnek tartja, pedig már rég nem a protokoll része.
2011. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő.A Szt.Istvánban nem adnak(ha kérnél se,a szülésznőm mondta),még szett sincs hozzá(hogy kúp van-e,azt nem tudom).
2011. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt beöntésem, bár a kórházban ahol szültem szokás is adni, de azt mondom ha adnak fogadd el, jobb mint ha nagy kupacban bekakálsz szülés közben!:D

Baromi rossz volt mikor fájások közepette gyakorlatilag hülyére fo.tam magam, de még így is kicsi kaka is jött a gyerekkel együtt. :S

2011. jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En a Szt. Margitban szultem.

Ott is adtak es en nagyon nem orultem neki!

Mondom ezt ugy, hogy ez a masodik szulesem volt, az elso baba mashol szuletett, akkor nem kaptam es sokkal jobb volt.


Mindket szules napjan ment a hasam, meg otthon. Az enyhe gorcsok okoztak (nekem mensi idejen is hasmenesem van egy keves gorcstol is).

Elso szulesnel ez teljesen kitakaritott, semmi gond, baleset nem volt szules kozben, igy egyaltalan nem hianyoltam a beontest.

Masodik szulesnel hiaba mondtam, hogy nekem hasmenesem volt aznap, akkor is adtak. OK, elfogadtam. De rossz volt. Csikart tole a hasam nagyon, ki persze nem jott semmi, mert elotte mar kiurultem, csak az inger volt meg a beontes miatt. Fel orat szenvedtem hiaba.

Szules kozben persze volt baleset, merthogy a a beontes miatt az is felhigult, ami meg javaban bent maradt volna masnapig boldogan.

Szoval nekem epp a beontes miatt volt ciki helyzet szules kozben, anelkul nem lett volna gond, erre a nyakamat teszem.

2011. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznőm mondta, hogy azért jó a beöntés (amellett, hogy nem kakálsz a szülőágyra), hogy erősíti a fájásokat. Szóval még jót is tesz.
2011. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont úgy jártam mint a 10:00 órás válaszadó! Ha nem adtak volna beöntést, nem lett volna semmi baj, így viszont nagyon kellemetlen élmény lett a szülés.
2011. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!