Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvasnátok egy 17 éves kismama...

Olvasnátok egy 17 éves kismama blogát?

Figyelt kérdés
Érdekelne titeket a mindennapi nehézségek a suliban és hogy, hogyan alakul az élete?
2012. jan. 24. 18:04
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
92%
Hat nem tudom...nekem, kulonosebben semmi nem derul ki ebbol a blogbol. Ugy ertem semmi erdekes. En ennyi idosen sokkal nagyobb felelotlensegnek tartom megtartani a babat, mint elvetetni. Persze, most ugy gondoljatok, hogy milyen aranyos egy kisbaba meg hogy majd milyen jol elleszunk vele. Csak, hogy az ha az embernek gyereke van nemcsak ennyibol all am! Nalunk nekem es a paromnak is eleg jol fizeto munkaja van, van sajat lakasunk megis kicsit megdobbentem, hogy mar mennyi penzt elkoltottunk igy is es meg meg sincs a baba! Es nem vettunk mindenbol ujat, nehogy azt hidd! Meg egyebkent szerintem mielott elkezdesz tervezgetni, jo lenne ha elbeszelgetnel a szuleiddel, mivel meg nem vagy nagykoru, igy nekik is van nemi beleszolasuk!
2012. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
92%
Kedves Kérdező. Ne sértődj meg, de azt írod, hogy jó tanuló vagy, mintagyerek. 17 évesen a helyesírásod borzalmas. Emlékszem, érettségin oldalanként max. 1 hiba lehetett, mert egyébként megbuktunk volna. 17 évesen nagyon gáz a helyesírásod. Figyelj kicsit erre, mert ez sokat elárul rólad. És ne haragudj. Én olvasom, mert érdekel, hogy mi lesz veletek.
2012. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ez a helyesiras dolog nekem is szemet szurt. Eloszor megkellene tanulnod rendesen irni es fogalmazni, kijarni az iskolat, tapasztalatot gyujteni es csak utana gyereket nevelni! Mit gondolsz par ev mulva, hogy fogsz munkat talalni iskolazatlanul mikor a mai vilagban meg diplomaval is nehez elhelyezkedni?
2012. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
80%
Nos, bátor és egyben felelőtlen döntésnek tartom. Félre ne értsd, egyáltalán nem akarlak bántani! Én azt kívánom Nektek, hogy minden a legnagyobb rendben menjen, ha már egyszer így döntöttél, és a sok nehézség ellenére is találjátok meg a boldogságot ebben a helyzetben! Egy kisbaba mindig öröm, de HATALMAS feladat és egy úgyszintén még gyerek nem hiszem, hogy felelősséggel el tudja látni ezeket a feladatokat. Szívesen olvasnám a blogot én is tovább, kíváncsi vagyok, mi lesz veletek! 11hkm
2012. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
A hibákat javítom :) Nem kell egyből azzal támadni, hogy pedig jó tanuló vagyok... Egyszerű a dolog! 2 perc alatt csináltam meg kb. az egészet, úgy, hogy közbe a szobámba ide-oda mentek. Nem akartam, hogy így jöjjenek rá, hogy terhes vagyok tehát mindig ki léptem, csomó mindent a elgépeltem, mert siettem. Átolvasni nem volt időm, most van, és ki is javítom a hibáimat :)
2012. jan. 25. 15:14
 36/43 anonim ***** válasza:
Elolvastam a legutolsó bejegyzést is.Nekem lenne még egy kérdésem -bár egyáltalán nem tartozik rám, de ha már így megosztod a történeted ismeretlenekkel- szóval a szüleidnek mikor mondod el? Szerinted hogy fognak reagálni rá?
2012. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Akkor fogom nekik elmondani amikor már lesz kép a piciről! Kb. mikor 10 hetes leszek. Ki fognak akadni, és haragudni fognak. De ahogy ismerem őket, beletörődnek és támogatni fognak idővel...
2012. jan. 25. 17:34
 38/43 anonim ***** válasza:

Hát ne is haragudj, de a babád ne azért járjon az eszedben, mert kapsz érte kb 2-4 pontot a felvételin.


És a védőnőt teljesen felesleges megkeresned még, míg a szüleiddel nem beszélsz, és nem biztos a terhességed!


Nem gondolod, hogy a szüleidnek joga lenne tudni, hogy mi van veled?


Elég fiatal vagy, abba nem is gondolsz bele milyen egy főiskolát fiatalon gyerek mellett elvégezni. Én 8+2 hkm vagyok és az utolsó vizsgákkal küszködök. NEM EGY LEÁNYÁLOM! Főleg a rosszullétek miatt. Akkor gondold el milyen is lesz ez éveken keresztül.


Ahogy kivettem, egészségügyibe jársz. Akkor meg illett volna ismerni a védekezési módokat.

2012. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Azt még mindig nem írtad le mennyi idős a barátod.
2012. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Szerintem 21 éves a pasi. Azt hiszem, a kérdező már írt ki kérdést, ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. jan. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!