Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvasnátok egy 17 éves kismama...

Olvasnátok egy 17 éves kismama blogát?

Figyelt kérdés
Érdekelne titeket a mindennapi nehézségek a suliban és hogy, hogyan alakul az élete?
2012. jan. 24. 18:04
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
4%
de szerintem te ne velem foglalkozz hanem magaddal!!! Le vannak nézve azok akik gyereket akarnak fiatalon. De azok miért nem akik elvetetik?????:@
2012. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
89%
én szivesen olvasnám
2012. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
22%
Én nem akarok veszekedni de ő kezdte hogy én mit akarok!!!
2012. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim válasza:
74%
Oké tudod mit akkor válaszolok neked is! Igen szívesen olvasnám és szerintem hasznos is lehet ez a dolog, hogy mások tanuljanak belőle! Bár azt nem tudom hogy Ti terveztétek-e a babát, de én akkor is úgy gondolom, hogy nincs azzal baj ha valaki teherbe esik és megszeretné tartani, de az, hogy valaki ennyi idősen DIREKT gyereket csináljon ezt nem tudtam szó nélkül hagyni! Mert véleményem szerint az a másik lány úgy gondolja, hogy húú én most milyen önző lehetek, ha a tanulást és a karriert előtérbe helyezem egy gyerekkel szemben, de azt kell megértenie, hogy pont az az önzőség amit ő szeretne csinálni, mert nem gondolom hogy a amai világban megteheti vki ilyen fiatalon, hogy gondoskodik egy gyerekről, hiszen normális esetben ilyen korban az embereknek még semmi egzisztenciája nincs, és most egyedül csak az anyagiakról beszélünk, a többi dologba, ami ahhoz kell, ill javasolt h gyereket vállaljunk inkább bele sem megyek! De egyébként áldásom rá nem túlzottan érdekel hogy ő hogy cseszi el az életét, csak szerintem a gyerek nem igazán tehet róla... ennyi na jó társalgást.
2012. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
68%
Mindenki igazságos a más dolgába!!
2012. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
89%
Szia engem mindenképpen érdekel ha esetleg elkezded linkeld privibe köszi:) gratulálok:)
2012. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
95%
Én 23 éves vagyok, még nappalin járok főiskolára, háztartást vezetek, és nem rég hagytam ott a részmunkaidőmet. Mellesleg 8 hetes kismama vagyok. Ne higgyétek, hogy olyan egyszerű lesz. Főleg ha nincs állásotok. A párom most vesztette el a munkáját, és itt állunk szinte pénz nélkül. Sok-sok beadott önéletrajzzal. Ráadásul nekem még PCO-m is van, ami miatt csoda hogy lett babám. NE HIGGYÉTEK HOGY OLYAN EGYSZERŰ LESZ. A "kislányt" sem akarta megbántani senki, csak még te sem gondolsz bele, mit is akarsz!!!A válaszaidból pedig látszik mennyire vagy érett!!!
2012. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
93%
Igen, én is azon a véleményen vagyok, hogy legalább látja sok tini, hogy nem egy örömmámor, persze ha őszinte.Egyébként legideálisabb 25 és 30 között szülni az első babát, ha a tanulmányokat, munkát nem is nézzük, de legalább kiszórakozzák magukat a nők.Rengeteg 40-es nőt látok, akik most próbálják behozni, amit fiatalon kihagytak, arról nem beszélve, hogy ritka, amikor a fiatal pár együtt marad, sok esetben apuka lelép, mert hát még ő is egy kölyök.
2012. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

épp a minap láttam a tvében egy reality műsort

TINI MAMÁK címen..

hát nem könnyű 17 évesen anyukának lenni

egy kisbaba óriási felelősség a nap 24 órájában felügyeletet igényel, + a kiadások, még kiskorúak vagytok mind, ..

nehogy 20 évesen jöjj rá hogy csak egy pillanatnyi fellángolás, vagy épp elmezavar volt és nem buliztad ki magad ne tudtál kitörni például, ha ott a gyerek őt nem passzolhatod le..


ezeket át kell gondolni, nehéz egy gyermek felnevelése mind anyagi mind lelki szempontból


jah.. és nem biztos hogy mindenkinek ott van a szülő hogy támogassa, nem erre kell vállalni hogy anyáék úgyis segítenek !

hiszen egy 17 éves még maga is gyerek.


minden jót, 2 éves kislány anyukája


mindenkinek szíve joga mikor vállal gyereket

2012. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
36%
De az se lenne jó ha elvetetné mert benne van az is hogy többé nem lehet gyereke!!
2012. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!