Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elítélitek a fiatal/tini anyákat?

Elítélitek a fiatal/tini anyákat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, jövőre érettségiznék, teherbe estem, nem mondanám felelőtlenségnek, mert a fogamzásgátló szedése mellett fogantam meg, a barátom 20 éves főiskolára jár, már 2 éve együtt vagyunk, és megtartjuk a picit, igaz nem most szerettünk volna gyereket, de a jövőnket együtt képzeljük el, de ha már így alakult, miért ne vághatnánk bele most, nem lett volna szívünk nem felnevelni..már a 6. hónapban járok.

Úgy érezzük feltudjuk nevelni, tudunk róla gondoskodni, foglalkozni, szeretni. De bennem mindig felmerül az a kérdés, hogy vajon mit gondolhatnak rólam az emberek, sétálok az utcán és megnéznek, az első gondolat ami felmerül bennem az hogy most elítélnek, hogy terhes vagyok. Ez egy kicsit elszomorít meg kellemetlenül érint, de így, hogy most már ezzel tisztában vagyok, hogy ennyien megnéznek (sokszor szuró pillantások) sem döntöttem volna másképp, ti mit gondoltok az ilyen korombeli anyukákról?


2012. jan. 22. 21:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van.

Én államvizsga előtt estem véletlenül teherbe, ikrekkel. Bár már férjnél voltam egy éve, a vizsgákat meg akartuk várni. Így pedig hányingerrel, rosszullétekkel és álomkórral küszködve, a vártnál rosszabb jegyekkel csináltam végig az egészet. :( Most már 1 évesek a gyerekek, és lennének posztgraduális vizsgáim júniusban. Meg kell őket csinálom, de FOGALMAM SINCS hogy fogom megcsinálni!!! Szóval babát csak az tervezzen nagyon fiatalon, aki már nem akar tanulni, vagy akinek biztos segítséget jelenthetnek a rokonai! (a nagyszülők nem jelentenek biztos segítséget, nálunk mindkét nagymama súlyos beteg lett, még egész fiatalon... :( de persze másnál ne legyen így...)

2012. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!