Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok. Az tényleg...

35 hetes vagyok. Az tényleg igaz hogy ha sokat mozgok Bicózok, sétálok, ide-oda járok egész nap talpon vagyok akkor könnyebb lesz a szülés?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Biciklizel ekkora hassal?

Egyébként szerintem nem sok köze van a dolgoknak egymáshoz. Maximum jobb lesz az erőnléted, és jobban bírod a szülés okozta fizikai stresszt, de nem hinném, hogy könnyebb lenne.

2009. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt meg tudom erősíteni. Nem azt mondom, hogy 100 %- ig így van, de az esetek 95 %-ában. Én rengeteget vagyok a szülészeten, és állítom neked, hogy a nyavajgós , nebáncsvirág anyukák szenvednek a legtöbbet, akikkel hímestojásként bántak a terhesség idején. A barátnőm veszélyeztetett terhes volt ( amit az sztk-s orvos és több szülésznő megkérdőjelezett, hogy tényleg jogos e) és odáig fajult, hogy a muskátlikat nem locsolta meg, nehogy elvetéljen egy liter víz emelésétől.Hihetetlen..Ha bírod, akkor nyugodtan legyél talpon, biciklizz, csak segíteni fog.
2009. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát erről már én is hallottam, lehet hogy van benne valami de nekem 2 barátnőm is elég aktív volt a terhessége alatt és mégsem ment olyan könnyen és gyorsan a szülés...mindketten kb. 10-13óra vajúdás után császárral hozták világra a babájukat. De remélem te kivétel leszel:) Én is ebben reménykedem elég aktív vagyok persze bizonyos keretek között. Könnyű szülést neked.
2009. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én mind a 4 babámmal igen aktívan éltem a terhességek alatt. Nagy a ház, hatalmas a kert (700nm), állandóan tettem-vettem. Rettenetesen utáltam, ha ki akartak kímélni, nem bírtam volna, ha helyettem csinálnak valamit, amire én is képes vagyok. Most meg a 4. babával mondanom se kell itt volt a 3 nagy.. Mind a 4 szülésem könnyű volt, Az első is 8 óra alatt lezajlott, a 3. babával épp, hogy beértünk a kórházba :)) A pici lányom 10 évvel a bátyja után született, azt mondják ez olyan, mintha első szülés lenne. Az első fájástól a megszületéséig 9 óra telt el.. Szerinte abba, hogy ennyire könnyen szültem, belejátszott az is, hogy nem hagytam el magam. Persze azért ne hajtsd túl magad, ha úgy écv zed, hogy elfáradtál, pihenj le, lazíts!
2009. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát persze anyukám az még az utolsó napon (szülés előtt)biciklizett...ja és ugy indult el szülni hogy:hahóóó jöttem szülni és közbe nevetett:)és 1-2 óra alatt meg is lettem....szoal nemtom,de lehet van benne valami igazság
2009. máj. 27. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
A választ nem tom...én nekem most lesz az első szűlésem és a mai napig dolgozom.37+1hetes vagyok.reggel 6kor kelek későn fekszem mindent megcsinálok.a viráglocsolás,ültetés,főzés,mosás,takaritás na és a munka...sőt kereskedelemben dolgozok.én igy érzem jól magam.hülyét is kapnék egész nap feküdnöm kéne.sztem ugy sokkal rosszabb.könnyü szűlést
2009. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szió! én is jártam tornára az utolsó pillanatig, itthon ellipszis rtrénerrel edzettem, kertészkedtem, rengeteget gyalogoltam. ülni, feküdni nem tudtam :)

sajnos nem szültem könnyen, de szerintem a kettő között nem volt összefüggés. túlhordtam a babát, indították a szülést és nehezen tágultam. viszont sikerült simán szülnöm, ami lehet, hogy köszönhető volt a jó erőnlétemnek!

mozogj, amennyit jól esik!

2009. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!