Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második babánál tényleg...

A második babánál tényleg könnyebb és gyorsabb a szülés?

Figyelt kérdés
Nálatok, hogy volt?
2011. ápr. 28. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem igen, könnyebb és gyorsabb volt a 2.

Bár az 1. sem volt vészes.

2011. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem igen, de állítólag az is számít, hogy mennyi idő telt el a 2 szülés közt.

1. gyerek 3 óra volt, oxitocinnal. Még ez is gyorsnak számít, de nagyon-nagyon fájt, vagy 1 órát varrtak utána. Az volt a legrosszabb.

2. gyerek 1,5 óra volt, gátvédelemmel, varrni sem kellett. Amennyire be voltam tojva tőle az első után, ahhoz képest semmi sem volt.

2011. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. mindenkinél más szerintem

1. gyerek természetes úton,35.hétre, minden érzéstelenítő és oxitocin nélkül, vágtak, repedtem, 2órát vajúdtam, és fél óra alatt megszületett. kb 7hét volt a felépülés.

2. gyerek. császárral,40.hétre nem volt jó a baba szívhangja 4x a nyakán volt a zsinór- marha hosszúnak tűnt a műtét, másnap azt hittem meghalok úgy fájt, de napról napra jobb lett. egy hét múlva EÜ küret méhgyulladás miatt, bennmaradt valami :S ott majdnem elpatkoltam :S mindezek ellenére a császársebem kb 3hét alatt mondhatni rendben volt.


háát kinek milyen a szülés , mindenkinek más. ezek az én sztorijaim, egyik jobb mint a másik :D de van kész szép egészséges kisfiam :D és megérte :D

2011. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még csak várjuk a másodikat, de pont egy hete mondta szülésznő, hogy az a tapasztalat, hogy a második szülések a legkönnyebbek. Könnyebbek, mint az elsők, vagy a harmadikok-negyedikek.
2011. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak érdeklődék, hogy akinek az első spontán vetélés miatt a 32 héten elment, annak is könnyebb a második babánál a szülés?

2011. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A 2. nekem is könnyebb volt. 1 óra 45 perc, 40+5 túlhordással. 4250 g lett a kisfiam.

Az 1. gyerek 6 óra alatt, a 3. gyerek 16 óra alatt lett meg. Az utolsó volt a legkeményebb vajúdás!

2011. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék,mert 2.szülésem előtt állok. Azt hallottam,hogy gyorsabban zajlik de jobban fáj:S
2011. ápr. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem az első 4 óra volt oxitocinnal, ha tudnám, hogy a második is ilyen lesz akkor nem félnék:)
2011. ápr. 29. 09:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt. 1. baba 7,5 óra vajúdás után született meg, a második rá 2 évre 13,5 óra után. Mindkettő oxitocinos volt fájásgyengeség miatt, az elsőnél burkot repesztettek, a másodiknál magától folyt el a magzatvíz. Mindkettő a 38. héten született. A 2. nehezebb is volt, hosszabb is és jobban is fájt. Jelenleg betöltöttem a 38. hetet a 3. babával és kíváncsian várom, hogy ez milyen lesz, miután a 2. szülés óta majd 13 év eltelt :)
2011. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, milyen volt a haramadik szülésed??
2011. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!