Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtatok dolgozni a...

Hogy bírtatok dolgozni a rosszullétek ideje alatt?

Figyelt kérdés
Egész nap hányingerem van, levert vagyok. Úgy érzem, hétfőn képtelen leszek elindulni dolgozni...
2012. jan. 14. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
igyál gyömbért.
2012. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és szedj vitamint, hogy ne légy levert.
2012. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem használt a hányingerre semmi!!! Ha hánytam erőtlen voltam, ha nem hánytam fájt a gyomrom. Volt olyan, hogy i napot kivettem, mert annyira rosszul voltam, hogy még ülni sem tudtam volna az irodában.

Később talán az segített, hogy kicsit lehűtött, de nem hideg coca colát kortyoltam. De volt olyan nap, hogy 5ször hánytam, az erőtlenségtől remegett kezem lábam, már az összes kajától undorodtam. Ez sajnos nálam csak akkor múlt el, mikor megmozdult a pocakomban a bébi. Remélem, neked hamarabb elmúlik!!!!

2012. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!