Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe rozsaszin verzes 21...

Enyhe rozsaszin verzes 21 hetesen?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek! Volt mar valaki igy? Kb 3 hetente jelentkezik ilyen nyalkas rozsaszines valami eleg keves de ilyeszto! A tegnap reggel is volt meg ma reggel is! Mitol lehet? Ma elmegyek a dokihoz de addig valamit irnatok? Volt meg valaki igy? Amugy a 18 heten a lepeny erte a mehszajat, lehet ettol?
2012. jan. 12. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt, de az hüvelykúptól. Nemtudom neked mitől lehet... :(
2012. jan. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy a hüvelyfalad érzékenyebb (első voltam)
2012. jan. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nyilalásos,rozsaszín én már az elsönél elmentem volna.

A rózsaszínes nem túl jó.

Lehet a méhlepénytöl de ha vérzik akkor szigoru fekvére leszel ítélve.


Minél elöbb menj orvoshoz.

2012. jan. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyalkas nem nyilalasos! Nem faj semim! Megyek ma dokihoz! A tegnap nem mentem mert elmullott es kb 3 hetente elojon es a doki nem lat semmi rendelenest! Gondolgam ha elmullot nem megyek csak jovo heten a szokasos kontrolra de mivel ma megint elojott megyek dokihoz! Kivancsi vagyok h volt- e meg valaki igy
2012. jan. 12. 07:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Előtte nem voltatok együtt a pároddal? Esetleg nem volt álmodban orgazmusod? A halvány rózsaszín szinte mindig a nyálkahártya érzékenysége miatt van. Majd írd meg, mit mondott az orvos.
2012. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mehszajtol van, van rajta egy kis seb!maskulomben minden ok! Koszi a valaszokat
2012. jan. 12. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!