Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 5 hetesen van barnás,...

Ha 5 hetesen van barnás, rózsaszín folyásom, de nem görcsölök, akkor ez nem jelenthet bajt, ugye?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 16:50
 1/6 anonim válasza:
56%
Szerintem ha baj van, az erős fájdalommal is jár, nem csak kis barnás folyással.Legalább is a nőgyógyász nekem ezt mondta...
2009. dec. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne kockáztass! Nem ér annyit!

Nekem is ez volt és estére már nem volt látható semmi az UH-n. Tíz napig tartott, és nem volt erős görcs meg sok vér csak barnázás tíz napig. Szorítok, hogy neked ne így legyen.

2009. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 hetesen kezdődött ez.De nagyon csekély mennyiségű rózsaszínes,barnás nyákom volt.Elrohantam dokihoz,akkor látta a petezsákot,de még életjelet nem.Mivel szoptatok,így hormonpótlásról szó sem lehetett.Aztán pár naponta jelentkezett ugyanez a folyás.A 8.heti ultrahangon minden ok volt.És a 10.hetin is.Most voltunk a 13.heti genetikain és szerencsére ott is minden rendben!

De azért menj el dokihoz,vagy ha elmúlik akkor is említsd meg neki!Jó egészséget és boldog karácsonyt!

2009. dec. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én leszek a mumus, ne haragudj. Menj el dokihoz. Nekem a 7. héten volt 3 csepp vérem. Elmentem dokihoz, addigra már nem volt szívhang. Elhalt. Nem fájt semmim, ha nem figyelek észre se vettem volna a papiron azt a 3 csepp vért. Sajnos műtét lett belőle. De azóta már egy év telt el. Kívánom, hogy neked ne így legyen.

28 hetes kismami

2009. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél 5 hetesen volt barnázás, majd vérzés, semmi fájdalom, elvetéltem. A 2. terhességemnél 1 csepp vér volt, ma már 3 hónapos.

Inkább menj feleslegesen dokihoz.

2009. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elmentem az ügyeletre,de feleslegesen... Nem állapítottak meg semmit,nem adtak semmit,csak pihenjek,ha rosszabb lesz(papírra ráírták,hogy méhen kívüli terhesség veszélyeiből kioktatva!!!!!!!!!!) menjek vissza...

Ennyi...

2009. dec. 27. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!