Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 4D-sen azt mondja a...

Ha a 4D-sen azt mondja a adoki, hogy lány, az mennyire biztos? Elég meggyőzőnek tűnt! 24 hetesen voltam, előtte sosem mutatta magát. Vehetem ezt készpénznek, vagy ne vegyek még rózsaszín ruhát?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem 18 hetesen azt mondták hogy fiú és az is lett! szerintem veheted készpénznek.
2008. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy lány, de lányból nagyon könnyen lehet még később kisfiú. Fordítva ritkábban esik meg!
2008. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szió.A 4D elég megbízható,nekünk már a 14.héten megmondták,hogy kisfiú.Azért picit várj még,mert a kislányokat gyakran elnézhetik,habár ennyi idősen már kisebb az esély rá.

üdv:31hetes kismami

2008. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam, kicsit én is "zavart" vagyok. 27.héten mutatta meg magát először a babám, hogy kislány. A doki biztosra mondta, hogy lány, viszont nekem is megfordult a fejemben, hogy mi van, ha mégis fiúcska. Nna de ettől függetlenül lelkesen vásárolom a csajos ruhácskákat :D

Nemsokára megyek a kötelező kórházi ultrahangra, aztán majd meglátjuk, ott mit mondanak.

Üdv 30 hetes kismami

2008. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Olyan érdekes, mert végig úgy éreztem, hogy fiú, akármerre mentünk, mindenhol a kék tetszett!!!

Nem áll rá a szemem a rózsaszínre!!

De végülis a kislányomat is öltöztethetem kékbe nem??

2008. szept. 29. 12:02
 6/11 anonim ***** válasza:
én sem öltöztetem a kisfiamat mindig kékbe. van neki vajszínű, fehér, narancssárga, piros, sárga, kék, zöld kisruhái is . nem feltétlen kell csak rózsaszínbe öltöztetni. első válaszoló voltam.
2008. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 12 hetesen már megmondta hogy fiú. Az lett, a nagyobbikat pedig 18 hetes 2d-n. A lányt tényleg könnyebben félrenézik. A legjobb ha natur színeket választasz, vagy kéket, zöldet, pirosat, amik jók fiúra, lányra egyaránt. A rózsaszín pont egy olyan szín, ami kisfiún hülyén néz ki, de kékbe viszont kislányt is lehet öltöztetni. Úgyis mindenki meg fogja kérdezni, hogy kislány vagy kisfiú-e, még ha fülbevalója van és szoknyában járatod is :)


Judy


3 hós és 2 éves kisfiúk anyukája

2008. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hetesen mondták 4D-se, hogy fiú, később a dokim a 19. héten megerősítette ezt 2D-ben is, szóval szerintem veheted készpénznek.

Vagy várj még egy Uh-t, hátha akkor széttei a lábát.

Addig meg vegyél neki csini uniszex rucikat. :)

23 hetes kismama

2008. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy jó 4D-s felvétel egy szakképzett ultrahangossal nem hazudik.Mi kislányra készültünk, de az ultrahangos azt mondta, hogy ez a kis lény minden, csak nem lány....és így is lett.
2008. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.Én is pont a 24.dik héten voltam 4d-és uh-án.Nekünk 100%-ra mondta,hogy lány :)Nagyon örültem neki,mert már van egy fiam :) De valamiért bennem volt a kétkedés.Voltam a 30.dik héten uh-án,mondtam a dokinak,ha látja mondja meg a nemét,nem mondtam anno mit mondtak 4d-én.De nem változott,széttett lábakkal mutatta milye van :)Kislány:)

Minden jót:)

35hetes kismama

2008. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!