Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes terhesen éreztétek...

10hetes terhesen éreztétek már a hasatokat?

Figyelt kérdés
Én észrevettem a napokban,hogy ha összekuporodok az ágyon ülve,vagy lehajolok,akkor érzem,hogy van ott valami. Nől ugye a méhem és már érzem,fura érzés. Más is volt ezzel így?
2012. jan. 10. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is 10. hétben vok és én is pont ezt érzem. Sőt ha összekuporodok, akkor mozogni is érzem már. Az előző babómnál folyton görcsölt a hasam az elején, mindig éreztem mintha nőne a méhem, de most egyáltalán nem is éreztem a hasamban h terhes vagyok, csak a doki igazolta 3 hete uh-val. inkább hányinger a jellemzőbb most. De én is pont pár napja kezdtem el érezni, hogy határozottan ott van az a picúr.
2012. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is 10 hetes vagyok! :)

Igen, én is észrevettem, hogy érzékenyebb a pocim ott alul és növöget. A nadrágjaim nagyon kényelmetlenek, még a mackónadrág is.

Mikorra vagy kiírva?

2012. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, uh szerint aug eleje, naptár szerint júl vége. Még nem tudom hogy lesz ez:DDDD kicsit jó nem?!
2012. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kicsit irigyellek titeket... :)

Habár én még fiatal vagyok gyerekvállaláshoz, nem lenne meg az anyagi háttér sem, de sokszor gondolok arra, milyen jó volna eg pici baba a hasamban...

2012. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is éreztem 10hetesen, mikor előrehajoltam...olyan érzés,mintha labda lenne a hasamban :) azóta mozogni is éreztem már, bár még nem rendszeres. 15hkm
2012. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló, nagyon aranyos amit írtál. Egyszer biztos jó anyuka lesz belőled!
2012. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló vagyok.

Ebben én is reménykedem! Egyszerűen bolondulok a gyerekekért, szerencsére ők is értem. Mindig arra gondolok, ha más gyerekét ennyire tudom szeretni, vajon milyen lehet egy saját baba? Én már alig várom, hogy idősebb és terhes legyek, hogy érezhessem, hogy növekszik bennem napról napra a kis csöppség. Már számtalanszor eljátszottam a gondolattal, milyen lesz az a pillanat, amikor először meglátom a babámat! Nem hiszem, hogy ennél nagyobb szeretet létezik a világon! Gratulálok nektek, kismamák! :)

2012. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen,én is ezt érzem. Én 11hetes leszek holnap. Amikor a párommal együtt voltam,utána éreztem egy nagy "gombócot! Nem is merek azóta hancúrozni.Másik 2 babánál nem éreztem ezt:D
2012. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, egy határozott kis puklit! :) Azóta jól megnőtt, és itt dudorodik ki a feje vagy a feneke, és nagyon izgága :)


22 hkm

2012. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még csak szombaton töltöm a 10 hete,és én azt veszem észre,hogy szépen alulról formálódik a hasam,ott szép formája van,ott nem hájas has. :D
2012. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!