Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is éreztetek ilyet? Kelleme...

Ti is éreztetek ilyet? Kellemetlen volt.

Figyelt kérdés
15 hetes km vagyok. Veszélyeztetett terhesként eltiltottak a házas élettől egyelőre. Este "erősen" erotikus álmom volt, fel is ébredtem az érzéstől. A hasam/méhem kemény volt, feszült, fájt. Ha a férjemmel élesben lennénk együtt, akkor az orgazmustól ugyanilyen érzésem lenne. Remélem nem fogalmaztam bután. Egyébként ma nem tapasztaltam reggel semmit, nem fájt semmim, csak este voltak "fájdalmaim". Köszi a válaszokat!
2012. jan. 5. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt ilyen (hú de sokszor voltak terhesen vérmes álmaim) én is veszélyeztetett voltam. Én is mindig paráztam, nehogy baj legyen belőle. Szerencsére egyszer sem lett probléma.
2012. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen orgazmus hatására keményedés lehet.

Én is veszélyeztetett vagyok és nekem is szokott keményedni magától.

Szedsz magnéziumot?

2012. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én is 15 hetes, eltiltott kismama vagyok:) Hát nekem többször előfordult, hogy álmomban orgazmusom volt, amit meg is éltem és felébredtem rá én is. Így értetted te is? Nekem semmi hasi feszülés, keményedés nem volt vagyis nem ettől. 14.hetet mikor betöltöttem, enyhe feszülgetést éreztem a méhemnél, de nem fájdalmat vagy görcsöt. Én annak tudom be, hogy nő a méhem, meg a babám :) Te érzed már mozogni, vagy azt hogy a hasadban van valami??
2012. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szedek 2x1 Magnerotot.

Igazából éreztem-e valamit mozogni a hasamban... hát félig aludtam, meg meg is voltam ijedve kicsit. Nem tudom, nem figyeltem. :)

Boldog babavárást Nektek is!

2012. jan. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!