Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek megrepedt a bőre...

Akiknek megrepedt a bőre terhesség alatt, hány hetesen repedt meg? Volt valami "előzménye"? Éreztétek a repedést vagy csak megláttátok? Kentétek valamivel a hasatokat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma vettem észre egy halványka repedést a pocimon.Úgy gondoltam megúszom,de ezek szerint mégsem :(Semmit nem éreztem,öltözködés közben vettem észre.Minden nap kentem jó zsíros krémmel.

37hkm

2011. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kentem semmivel,és egész terhesség alatt nagyon szép volt a bőröm pedig a hasam is elég nagy volt de az utolsó napokban már a kórházban vettem észre sajna pár repedést:-S
2011. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is miden nap kentem, a szülés előtti napokban repedtem szét, a 39.héten sajna...
2011. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hirtelen nőtt a hasam a harmadik trimeszterben úgy 25. héttől.Látni nem láttam semmit,csak éreztem,hogy feszül és iszonyatosan viszket a bőröm.Én aloés babaolajjal kentem minden este tusolás után vizesen,hogy rugalmas legyen,de hát....

Tudod sok függ a szövettípusodtól is.A barnább bőrű,sötét hajúaknak ált. rugalmasabbak a szöveteik.De a világos (esetleg vörös)hajúaknak,és fehér bőrűek kevésbé rugalmasabbak a szöveteik.Az ilyen típusúak vérzékenyebbek is....

2011. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kentem napi 1x-2x zsíros krémmel. A 8. hónaptól kezdve repedt teljesen szét... Addig nagyon szép volt. Igaz, abban az időben nőtt hatalmasat a pocakom, valószínű ez is közrejátszott. Nem éreztem, viszont többször volt, hogy csendben feküdtem a szobában, és hallottam, hogy pattog repedés közben. Aztán persze jött a kínzó viszketés...
2011. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után 3 héttel repedt meg a bőröm, akkor már azt hittem megúszom, de úgy tűnik nekem nem a "kinyúlást", hanem a visszahúzódást nem bírta. Pedig kentem is, de hát ez van.
2011. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan még nem repedt, de sajnos biztos fog, mert kamasz koromban a hirtelen hízás-fogyástól is repedt:S:( szóval nekem biztos csúnya lesz a pocakom, mire jön a picike...

15+1 hkm

2011. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb a 8ik hónapban kezdett el repedni,nagyon viszketett. Szülés után hiába kentem akármivel nem múltek el a csíkok.
2011. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én tegnap vettem észre a hasam alján vagy 10 kis apró csíkkezdeményt. Hát egyből elkezdtem kenni nehogy tovább repedjen, de úgysem úszom már meg :((( Tudom, hogy azért pattant ki a bőröm, mert mostanában keveset ittam, teljesen dehidratált volt a bőröm annak ellenére, hogy kenem Babylove olajjal. 34+2 hetes vagyok, a pocakom is a napokban lejjebb ment. Most iszok egy csomó vizet, sóból minimálisat viszek csak be, leálltam az édességfalással is. Hála istennek, hogy vége az ünnepeknek! :)) Annyit ettünk itthon, hogy felrobbantunk a kajától. Nem is csoda hogy repedt a bőröm. Most a víz és a Babylove mellé Naturland körömvirág krémmel is kenegetem kétszer a csíkjaim környékét. Remélem nem lesz nagyon csúnya a hasam :(
2011. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örültem, hogy csak 2 kicsiny repedés volt a bőrömön, mikor szülni mentem. Háááát...mire lefogytam, tele lett a hasam csíkokkal. Addig, amíg feszült a bőr a feleslegtől, nem is látszott...
2011. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!