Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocsánat a hülye kérdésért,...

Bocsánat a hülye kérdésért, de ti éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés

1-2 hete néha olyan érzésem van, mintha a baba nyomná a beleimet... Teljesen olyan, mintha rajtuk ugrálna. Létezik? Éreztetek ilyet? Előre is köszönöm a válaszokat!


22 hetes kismama


2012. jan. 6. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
22 hetesen mar mindent nyomhat, igy a beleidet is. En is ereztem ilyet, en emiatt ( szerintem) tobbszor nagyvecezek naponta. Nalam nem szekrekedes van, hanem napi tobb szeklet terhesen.
2012. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Azokon a napokon, amikor aktív a baba, akkor sokszor érzem ezt, és akkor nekem is többször van székletem egy nap, és az állaga is más egy kicsit (már bocsánat:))... Ráadásul mindig hátra húzódik, az összes ultrahangon a lepényhez bújt eddig, és sokat is érzem hátul. Ilyenkor a derekam sem az igazi... Remélem ez nem gáz... :)
2012. jan. 6. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem baj, en is erzek hasonlokat. Neha pl hatul a vegbelemnel erzem a csuklasat. : ) Tudnak am furcsa dolgok tortenni egy terhessegnel. Szerintem orulj, h nem szekrekedesed van, az nagyon rossz lehet.
2012. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj ne is mondd, nagyon örülök, hogy az eddig elmaradt. :) Köszönöm szépen, akkor nem csak én érzek ilyet! :))
2012. jan. 6. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!