Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az állandóan betegeskedő...

Az állandóan betegeskedő kisgyermekek anyukái hogyan mernek kistesót vállalni?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyunk, borzasztóan szeretnénk tesót. A kislányunk nagyon sokat betegeskedik, amióta közösségbe jár. Ez egy dolog, a baj az, hogy én mindent elkapok tőle, még betegebb vagyok, mint ő, pedig korábban ez nem volt rám jellemző. Hogy merjünk így gyereket vállalni? Ki lehet hordani egy egészséges gyereket a sok betegség mellett?
2012. jan. 8. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem be lehetne vállalni egy kis tesót!Persze azt nem írtad hogy milyen betegségekről van szó de esetleg várd meg a tavaszt szedjél immunerősítőt vagy c-vitamint!Csak pozitívan és kitartás! :)
2012. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hidd el, az állandó betegeskedésnek vége lesz egyszer. Nekem a kisfiam ugyanígy volt az oviban, 4 hónapra ki is kellett vennem, mert folyton beteg volt. A kicsi is ebben az időszakban született, és megvédte az anyatej. Szedjetek hatékony multivitamint (nekünk az Immunit vált be, más semmi), hidd el, előbb utóbb megerősödik a kislányod szervezete és nem kap el mindent. Akkor jöhet a kistesó. :)
2012. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en is ebben a cipoben jarok sajnos a kisfiam allandoan beteg osz es tel az nalunk a betegseget hozza.most vagyok 18 hetes,mar elhuztam egy nathat de szerencsere nem volt komoly.Be vallalhatod szerintem mert manapsag ennel komolyabb betegsegekkel is kihordanak egy terhesseget.ugyhogy hajra:)
2012. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fél év alatt kétszer kaptam el a hányós-hasmenős vírust, azt hittem belehalok. Hörgőgyulladás néhányszor, havonta egyszer torokgyulladás. Magas lázam csak egyszer volt, de így sem túl biztató a helyzet.
2012. jan. 8. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!