Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lenne a méhkeményedés?...

Ez lenne a méhkeményedés? 23hetes terhes vagyok, és hirtelen nagyon feszítő érzésem van a hasam aljánál. de a méhkeményedésről azt olvastam az csak max. egy percig tart. ez meg nekem több 10percig is tart.

Figyelt kérdés
ez mi?vagy a baba nyomja?
2008. márc. 31. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez a méhkeményedés, azaz összehúzódás. Nekem is mostanában van, 24 hetes múltam, és főként fizikai megterhelésre jelentkezik, nekem mondjuk néhány másodpercig tart. Szerintem nincs baj, nyugi, de feltétlenül keresd fel az orvosod, hogy megvizsgáljon, nekem is így tette, és szedjél magne B6-ot, napi 2x1-el az ég világon semmi baj nem csinálsz, még 3x1-el sem. Én most az ivóoldatot próbálom ki belőle, abban több magnézium van.

Jó babavárást!!!

2008. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen ez az! nekem ilyen hosszu ideig akkor szokott tartani ha vmi megerőltetőt csináltam és nagyon elfáradtam a nap folyamán. Szedjél mgb6-ot de a legfőbb gyógymód rá h pihenj mert jelez a szervezeted és a baba h több pihire van szükség!!!
2008. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez szerintem is haskeményedés.Valamit mindenképp tenned kell,mert sztem a 10 percig tart,az sok...Keresd fel a dokidat,de biztos,hogy magnéziumot,és pihenést fog javasolni..23 hetesen a 10percig tartó keményedés azért nem olyan jó...
2008. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

napi 2 magneb6-ot szedek.szerdán megyek dokihoz, mindenképp mondom neki, de ha ez a méhkeményedés, miért nem "fáj", meg nem görcsöl.nekem nagyon fura.és semmi bajom közben , tudok tovább sétálni, csak érzem, hogy feszít.

mindenkinek boldog babavárást

2008. márc. 31. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a jó hogy nem fáj,nem görcsöl,nekem sem,szerencsére,lehet emelik a magbe b6-ot,és több pihi kell, de nem lesz baj,boldog babavárást!
2008. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!