Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhkeményedés ellen valaki...

Méhkeményedés ellen valaki tud ajánlani nem tablettás megoldást?

Figyelt kérdés

panangint szedek 3x2-t, pihenek, de így is sokat keményedek. Mit tehetek még ellene? valami tea, vagy jó módszer?

Lassan a boltba is nehéz eljutnom....

30 hetes kismama


2008. nov. 20. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szólni kellene a dokidnak, hogy írja fel a magnesii citricii-t 3x3 maximum szedhető. Nekem csak az jött be, a 31 . héten voltam is kórházban visszatartáson, azóta rendben van a dolog. Már nem is szedem, mert 36 hetes múltam, de addig jó volt.Most már én is alig tudok mozogni, de ez előbb is így volt.

Más módszert nem tudok, mert ezeket a keményedéseket többnyire a magnézium-kálcium megfelelő aránya gátolhatja, illetve én kaptam verapamilt+ salbutamolt is, amiknek ez a mellékhatása, de mivel elég alacsonyígy is a vérnyomásom, csak jó szarul voltam tőle.

Csakis a dokiddal tudtok valamit kitalálni.

Üdv

2008. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem se segített, csak egy vérnyomáscsökkentő, a Cordaflex, aminek szintén a mellékhatása volt az, hogy nem keményedtem.

Muszáj a dokival koznultálnod!

jobbulást, kellemes babavárást!

2008. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
magneziumot ha még szedhetsz, szedj, az érezhetően segit.
2008. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!